Cambuur да спечели
7.0/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Зареждане на прогнози…
Зареждане на анализа на мача…

Willem II
Сила 28
19:45 бълг. време

Cambuur
Сила 72
Вероятности, очаквани голове и прогноза
Натисни отбор или равенство — повторно връща общия изглед
1.65–2.15
xG
63%
ГГ Да
63%
Над 2.5
37%
Под 2.5
Прогноза
Cambuur · Гост (2)@ 2.60
Моделът дава 49.4% при коеф. 2.60 — много силна стойност (+10.9пп спрямо пазара). Очакваните голове са 3.80, което подкрепя избора на Cambuur · Гост (2).
Отбори · форма · статистика
ELO предимство
Няма данни
Форма · домакин
Форма · гост
Голов профил (средни)
WIL 0.90 вкарани / 2.90 допуснати · CAM 1.40 / 2.40
xG в мача
1.65 – 2.15 xG
Контузии / отсъствия
Няма отчетени контузии
Директни срещи
9 последни срещи в базата
Бързи сигнали
Последни 9 директни срещи
2
Домакин
4
Равни
3
Гост
Последни срещи
Няма отчетени контузии
Последният обявен XI на всеки отбор, без потвърдени аутове. Официалният състав обикновено излиза около час преди началото — тогава линиите за точни удари се обновяват.
Willem II4-2-3-1
Cambuur4-2-3-1
Аналитични оценки от модела по пазари — не гаранция
Оценката е по скала от 10 — сила на модела за този пазар, не вероятност той да се случи.
Cambuur да спечели
7.0/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Равен или Cambuur (X2)
9.0/10
По-защитен вариант от чиста победа.
Cambuur −1.5
5.5/10
Изисква победа с поне два гола.
Cambuur да спечели на нула
4.5/10
Willem II все още има шанс да вкара.
1X е най-високата оценка, защото Cambuur има 49.4% за победа и още 24.7% за равенство — общо 74.1% покритие. Чистата победа е по-слаба при 49.4%. −1.5 и победа на нула падат, защото Poisson дава само 28.8% за +2 гола, а Willem II има 1.65 xG.
Оценките са от 1X2 и Poisson върху същото xG — модел, не гаранция.
Над 2.5 гола
8.0/10
Отворен сценарий.
Под 2.5 гола
6.0/10
Тесен / предпазлив мач.
Двата отбора да вкарат — Да
8.0/10
И двата да намерят мрежата.
Двата отбора да вкарат — Не
6.0/10
Поне един остава без гол.
xG е 1.65–2.15 (общо 3.80). Затова Над 2.5 (63%) стои над Под (37%). ГГ Да (63%) върви с по-отворения сценарий.
Над/Под е смесен пазар + xG. Точните резултати са отделно по-долу.
Над 10.5 общо корнера
8.5/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 11.5 общо корнера
7.5/10
Близко до очакването (~11.7).
Над 12.5 общо корнера
6.0/10
Над очакването — повече риск.
Под 11.5 общо корнера
7.0/10
Обратната страна на основната линия.
От xG/темпо очакваме около 11.7 корнера (не е линия на букмейкър). Линиите са около това число: Над 10.5 е по-сигурното покритие, Над 12.5 вече иска повече корнери от очакваното. Cambuur като фаворит би трябвало да държат повече топка от Willem II.
Ориентировъчни оценки от xG/темпо — не потвърдени вероятности за конкретна корнер линия.
Над 2.5 картона
9.5/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 3.5 картона
7.5/10
Близко до очакването (~3.7).
Над 4.5 картона
5.5/10
Над очакването — повече риск.
Под 3.5 картона
6.5/10
Обратната страна на основната линия.
Няма данни за съдия в този мач. Линиите са около очакване ~3.7 картона от близостта на 1X2 и xG. Над 2.5 е по-сигурното покритие; Над 4.5 е по-рисковата граница.
Аналитична оценка, не потвърдена статистика по линии картони.
M. Maertens 0.5+ точен удар
9.5/10
Най-логичният индивидуален точен удар.
M. Maertens 1.5+ точни удара
8.0/10
Изисква поне два точни удара.
D. Haen 0.5+ точен удар
9.0/10
Атакуващ от примерния състав.
D. Haen 1.5+ точни удара
7.0/10
Изисква поне два точни удара.
I. Hamache 0.5+ точен удар
8.5/10
Атакуващ от примерния състав.
R. El Arguioui 0.5+ точен удар
8.5/10
Атакуващ от примерния състав.
F. Kvam 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
N. Souren 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
Примерни състави (последен XI, без обявени аутове). От xG (1.65–2.15) очакваме ~12.7 точни удара — най-логични са 0.5+ за M. Maertens, D. Haen, I. Hamache. Ако някой не стартира, линията не важи.
Ориентир от xG и позиция в състава, не букмейкърска статистика за точни удари.
Решение на модела
Бърза диагностика преди задълбочен анализ.
Убеденост
36/100
Слаба (36/100) — слаба убеденост. Само ако коефициентът надплаща.
Риск
79/100
Висок риск (79/100, Висок риск) — слаба яснота и/или контузии, разминаване на модели, оскъдни данни, движение на коефициента или липсващи състави.
Стойност
Да
Моделът намира коефициент над честната стойност (превес ≥ 4пп).
Анализ
Willem II приемат Cambuur в Eredivisie. Вероятностите са 26.0% – 24.7% – 49.4% при xG 1.65–2.15 (общо 3.80). Последна среща: Willem II 0–1 Cambuur. Основният прочит на модела е Ограничени данни и тънък превес — препоръчваме изчакване..
Изведени изводи
xG модел: 1.65 – 2.15 (общо 3.80). Офанзивно предимство: Cambuur.
Cambuur с 44 точки преднина по обща сила на модела (28% срещу 72%).
Последни 5: Willem II 1 т. (0П-1Р-4З) · Cambuur 8 т. (2П-2Р-1З).
Голов профил: Willem II 0.90 за / 2.90 срещу · Cambuur 1.40 за / 2.40 срещу (общо 2.30).
Последни 9 директни: Willem II 2П · 4Р · Cambuur 3П.
Стойност на основния избор (2): коеф. 2.60 → 38.5% — модел 49.4% (+10.9пп).
Ключови фактори от модела
Тактически бележки
Очаквай отворен, динамичен мач — и двата отбора трябва да стигнат до положения, а головете изглеждат вероятни и от двете страни. Cambuur могат да наказват в преход — атаката им изглежда по-опасна срещу блока на Willem II. H2H са по-стегнати, но моделът за този мач тежи повече: xG 3.80 и Над 2.5 63% — по-отворен ритъм от историческите срещи.
Точни резултати от Poisson върху същото xG (не се пренормират до 100%). Над/Под горе е смесен пазар+xG модел — Poisson Под/Над е посочен в прочита по пазари. 1X2 е ансамбъл; равенството събира всички равни резултати.
Източник: API-Football. 1X2 е един ансамбъл (след липси и калибрация). Състави: примерни (последен XI).