Feyenoord да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Зареждане на прогнози…
Зареждане на анализа на мача…

PSV Eindhoven
Сила 48
15:30 бълг. време

Feyenoord
Сила 52
Вероятности, очаквани голове и прогноза
Натисни отбор или равенство — повторно връща общия изглед
2.05–2.35
xG
69%
ГГ Да
71%
Над 2.5
29%
Под 2.5
Прогноза
Feyenoord · Гост (2)@ 3.40
Моделът дава 54.7% при коеф. 3.40 — много силна стойност (+25.3пп спрямо пазара). Очакваните голове са 4.40, което подкрепя избора на Feyenoord · Гост (2).
Отбори · форма · статистика
ELO предимство
Няма данни
Форма · домакин
Форма · гост
Голов профил (средни)
PE 3.00 вкарани / 1.30 допуснати · FEY 3.40 / 1.10
xG в мача
2.05 – 2.35 xG
Контузии / отсъствия
Няма отчетени контузии
Директни срещи
10 последни срещи в базата
Бързи сигнали
Последни 10 директни срещи
7
Домакин
2
Равни
1
Гост
Последни срещи
Няма отчетени контузии
Последният обявен XI на всеки отбор, без потвърдени аутове. Официалният състав обикновено излиза около час преди началото — тогава линиите за точни удари се обновяват.
PSV Eindhoven4-2-3-1
Feyenoord4-2-3-1
Аналитични оценки от модела по пазари — не гаранция
Оценката е по скала от 10 — сила на модела за този пазар, не вероятност той да се случи.
Feyenoord да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Равен или Feyenoord (X2)
9.5/10
По-защитен вариант от чиста победа.
Feyenoord −1.5
5.5/10
Изисква победа с поне два гола.
Feyenoord да спечели на нула
4.5/10
PSV Eindhoven все още има шанс да вкара.
1X е най-високата оценка, защото Feyenoord има 54.7% за победа и още 26.7% за равенство — общо 81.4% покритие. Чистата победа е по-слаба при 54.7%. −1.5 и победа на нула падат, защото Poisson дава само 26.9% за +2 гола, а PSV Eindhoven има 2.05 xG.
Оценките са от 1X2 и Poisson върху същото xG — модел, не гаранция.
Над 2.5 гола
8.5/10
Отворен сценарий.
Под 2.5 гола
5.5/10
Тесен / предпазлив мач.
Двата отбора да вкарат — Да
8.5/10
И двата да намерят мрежата.
Двата отбора да вкарат — Не
5.5/10
Поне един остава без гол.
xG е 2.05–2.35 (общо 4.40). Затова Над 2.5 (71%) стои над Под (29%). ГГ Да (69%) върви с по-отворения сценарий.
Над/Под е смесен пазар + xG. Точните резултати са отделно по-долу.
Над 10.5 общо корнера
9.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 11.5 общо корнера
8.0/10
Близко до очакването (~12.5).
Над 12.5 общо корнера
7.0/10
Над очакването — повече риск.
Под 11.5 общо корнера
6.0/10
Обратната страна на основната линия.
От xG/темпо очакваме около 12.5 корнера (не е линия на букмейкър). Линиите са около това число: Над 10.5 е по-сигурното покритие, Над 12.5 вече иска повече корнери от очакваното. Feyenoord като фаворит би трябвало да държат повече топка от PSV Eindhoven.
Ориентировъчни оценки от xG/темпо — не потвърдени вероятности за конкретна корнер линия.
Над 2.5 картона
9.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 3.5 картона
7.5/10
Близко до очакването (~3.7).
Над 4.5 картона
5.5/10
Над очакването — повече риск.
Под 3.5 картона
7.0/10
Обратната страна на основната линия.
Няма данни за съдия в този мач. Линиите са около очакване ~3.7 картона от близостта на 1X2 и xG. Над 2.5 е по-сигурното покритие; Над 4.5 е по-рисковата граница.
Аналитична оценка, не потвърдена статистика по линии картони.
Nacho Ferri 0.5+ точен удар
9.5/10
Най-логичният индивидуален точен удар.
Nacho Ferri 1.5+ точни удара
8.0/10
Изисква поне два точни удара.
S. Mijnans 0.5+ точен удар
9.5/10
Атакуващ от примерния състав.
S. Mijnans 1.5+ точни удара
7.5/10
Изисква поне два точни удара.
G. Diarra 0.5+ точен удар
8.5/10
Атакуващ от примерния състав.
S. Steijn 0.5+ точен удар
8.5/10
Атакуващ от примерния състав.
A. Hadj-Moussa 0.5+ точен удар
8.5/10
Атакуващ от примерния състав.
C. Vanhoutte 0.5+ точен удар
8.5/10
Атакуващ от примерния състав.
Примерни състави (последен XI, без обявени аутове). От xG (2.05–2.35) очакваме ~14.3 точни удара — най-логични са 0.5+ за Nacho Ferri, S. Mijnans, G. Diarra. Ако някой не стартира, линията не важи.
Ориентир от xG и позиция в състава, не букмейкърска статистика за точни удари.
Решение на модела
Бърза диагностика преди задълбочен анализ.
Убеденост
32/100
Слаба (32/100) — слаба убеденост. Само ако коефициентът надплаща.
Риск
78/100
Висок риск (78/100, Висок риск) — слаба яснота и/или контузии, разминаване на модели, оскъдни данни, движение на коефициента или липсващи състави.
Стойност
Да
Моделът намира коефициент над честната стойност (превес ≥ 4пп).
Анализ
PSV Eindhoven приемат Feyenoord в Eredivisie. Вероятностите са 18.7% – 26.7% – 54.7% при xG 2.05–2.35 (общо 4.40). Последна среща: PSV Eindhoven 3–0 Feyenoord. Основният прочит на модела е Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате..
Изведени изводи
xG модел: 2.05 – 2.35 (общо 4.40). Офанзивно предимство: Feyenoord.
Сила на модела почти равна (48% срещу 52%) — няма явен фаворит.
Последни 5: PSV Eindhoven 9 т. (3П-0Р-2З) · Feyenoord 15 т. (5П-0Р-0З).
Голов профил: PSV Eindhoven 3.00 за / 1.30 срещу · Feyenoord 3.40 за / 1.10 срещу (общо 6.40).
Последни 10 директни: PSV Eindhoven 7П · 2Р · Feyenoord 1П.
Стойност на основния избор (2): коеф. 3.40 → 29.4% — модел 54.7% (+25.3пп).
Ключови фактори от модела
Тактически бележки
Очаквай отворен, динамичен мач — и двата отбора трябва да стигнат до положения, а головете изглеждат вероятни и от двете страни. Feyenoord могат да наказват в преход — атаката им изглежда по-опасна срещу блока на PSV Eindhoven. В последните 5 директни средно 3.6 гола — Над 2.5 в 4/5, ГГ в 2/5. Последните 3 директни са били с Над 2.5. Директните срещи клонят към отворен, голови мачове.
Точни резултати от Poisson върху същото xG (не се пренормират до 100%). Над/Под горе е смесен пазар+xG модел — Poisson Под/Над е посочен в прочита по пазари. 1X2 е ансамбъл; равенството събира всички равни резултати.
Източник: API-Football. 1X2 е един ансамбъл (след липси и калибрация). Състави: примерни (последен XI).