Stade Brestois 29 да спечели
6.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Зареждане на прогнози…
Зареждане на анализа на мача…

Stade Brestois 29
Сила 49
21:45 бълг. време

Nice
Сила 52
Вероятности, очаквани голове и прогноза
Натисни отбор или равенство — повторно връща общия изглед
1.60–1.15
xG
55%
ГГ Да
53%
Над 2.5
47%
Под 2.5
Препоръка
Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате.
Моделът не вижда достатъчен превес за ясен избор при тези данни.
Отбори · форма · статистика
ELO предимство
Няма данни
Форма · домакин
Форма · гост
Голов профил (средни)
SB 2.00 вкарани / 1.50 допуснати · NIC 0.80 / 1.20
xG в мача
1.60 – 1.15 xG
Контузии / отсъствия
Няма отчетени контузии
Директни срещи
9 последни срещи в базата
Бързи сигнали
Последни 9 директни срещи
2
Домакин
3
Равни
4
Гост
Последни срещи
Няма отчетени контузии
Последният обявен XI на всеки отбор, без потвърдени аутове. Официалният състав обикновено излиза около час преди началото — тогава линиите за точни удари се обновяват.
Stade Brestois 294-2-3-1
Nice3-4-2-1
Аналитични оценки от модела по пазари — не гаранция
Оценката е по скала от 10 — сила на модела за този пазар, не вероятност той да се случи.
Stade Brestois 29 да спечели
6.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Stade Brestois 29 или равен (1X)
8.0/10
По-защитен вариант от чиста победа.
Stade Brestois 29 −1.5
5.5/10
Изисква победа с поне два гола.
Stade Brestois 29 да спечели на нула
5.5/10
Nice все още има шанс да вкара.
1X е най-високата оценка, защото Stade Brestois 29 има 40.4% за победа и още 23.4% за равенство — общо 63.8% покритие. Чистата победа е по-слаба при 40.4%. −1.5 и победа на нула падат, защото Poisson дава само 24.7% за +2 гола, а Nice има 1.15 xG.
Оценките са от 1X2 и Poisson върху същото xG — модел, не гаранция.
Над 2.5 гола
7.5/10
Отворен сценарий.
Под 2.5 гола
7.0/10
Тесен / предпазлив мач.
Двата отбора да вкарат — Да
7.5/10
И двата да намерят мрежата.
Двата отбора да вкарат — Не
7.0/10
Поне един остава без гол.
xG е 1.60–1.15 (общо 2.75). Затова Над 2.5 (53%) стои над Под (47%). ГГ Да (55%) върви с по-отворения сценарий.
Над/Под е смесен пазар + xG. Точните резултати са отделно по-долу.
Над 8.5 общо корнера
8.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 9.5 общо корнера
7.0/10
Близко до очакването (~9.4).
Над 10.5 общо корнера
6.0/10
Над очакването — повече риск.
Под 9.5 общо корнера
7.0/10
Обратната страна на основната линия.
От xG/темпо очакваме около 9.4 корнера (не е линия на букмейкър). Линиите са около това число: Над 8.5 е по-сигурното покритие, Над 10.5 вече иска повече корнери от очакваното. Stade Brestois 29 като фаворит би трябвало да държат повече топка от Nice.
Ориентировъчни оценки от xG/темпо — не потвърдени вероятности за конкретна корнер линия.
Над 2.5 картона
9.5/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 3.5 картона
7.5/10
Близко до очакването (~3.8).
Над 4.5 картона
6.0/10
Над очакването — повече риск.
Под 3.5 картона
6.5/10
Обратната страна на основната линия.
Няма данни за съдия в този мач. Линиите са около очакване ~3.8 картона от близостта на 1X2 и xG. Над 2.5 е по-сигурното покритие; Над 4.5 е по-рисковата граница.
Аналитична оценка, не потвърдена статистика по линии картони.
L. Ajorque 0.5+ точен удар
9.0/10
Най-логичният индивидуален точен удар.
L. Ajorque 1.5+ точни удара
6.5/10
Изисква поне два точни удара.
G. Hein 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
G. Hein 1.5+ точни удара
5.5/10
Изисква поне два точни удара.
M. Amoura 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
E. Wahi 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
P. Mboup 0.5+ точен удар
7.5/10
Атакуващ от примерния състав.
K. Doumbia 0.5+ точен удар
7.5/10
Атакуващ от примерния състав.
Примерни състави (последен XI, без обявени аутове). От xG (1.60–1.15) очакваме ~9.2 точни удара — най-логични са 0.5+ за L. Ajorque, G. Hein, M. Amoura. Ако някой не стартира, линията не важи.
Ориентир от xG и позиция в състава, не букмейкърска статистика за точни удари.
Решение на модела
Бърза диагностика преди задълбочен анализ.
Убеденост
32/100
Слаба (32/100) — слаба убеденост. Само ако коефициентът надплаща.
Риск
71/100
Висок риск (71/100, Висок риск) — слаба яснота и/или контузии, разминаване на модели, оскъдни данни, движение на коефициента или липсващи състави.
Стойност
Не
Няма превес ≥ 4пп — най-вероятният изход не е задължително най-добрият залог.
Анализ
Stade Brestois 29 приемат Nice в Ligue 1. Вероятностите са 40.4% – 23.4% – 36.2% при xG 1.60–1.15 (общо 2.75). Последна среща: Nice 2–2 Stade Brestois 29. Основният прочит на модела е Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате..
Изведени изводи
xG модел: 1.60 – 1.15 (общо 2.75). Офанзивно предимство: Stade Brestois 29.
Сила на модела почти равна (49% срещу 52%) — няма явен фаворит.
Последни 5: Stade Brestois 29 7 т. (2П-1Р-2З) · Nice 7 т. (2П-1Р-2З).
Голов профил: Stade Brestois 29 2.00 за / 1.50 срещу · Nice 0.80 за / 1.20 срещу (общо 2.80).
Последни 9 директни: Stade Brestois 29 2П · 3Р · Nice 4П.
Пазарът и моделът са близо (най-добра разлика 2.9пп на 2).
Ключови фактори от модела
Тактически бележки
Изравнен двубой — никой не доминира в създаването на положения; очаквай конкурентен мач със среден тотал. Stade Brestois 29 би трябвало да държат натиска напред — атаката им изглежда по-остра от защитата на Nice. В последните 5 директни средно 3.2 гола — Над 2.5 в 3/5, ГГ в 2/5. Последните 3 директни са били с Над 2.5. ГГ Да в 2 поредни директни срещи.
Точни резултати от Poisson върху същото xG (не се пренормират до 100%). Над/Под горе е смесен пазар+xG модел — Poisson Под/Над е посочен в прочита по пазари. 1X2 е ансамбъл; равенството събира всички равни резултати.
Източник: API-Football. 1X2 е един ансамбъл (след липси и калибрация). Състави: примерни (последен XI).