Lille да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Зареждане на прогнози…
Зареждане на анализа на мача…

Monaco
Сила 43
16:00 бълг. време

Lille
Сила 57
Вероятности, очаквани голове и прогноза
Натисни отбор или равенство — повторно връща общия изглед
1.20–1.10
xG
51%
ГГ Да
47%
Над 2.5
53%
Под 2.5
Прогноза
Lille · Гост (2)@ 3.30
Моделът дава 54.7% при коеф. 3.30 — много силна стойност (+24.4пп спрямо пазара). Очакваните голове са 2.30, което подкрепя избора на Lille · Гост (2).
Алтернатива
Други пазари със стойност (превес ≥ 4пп) — не са част от основния избор.
Под 2.5 гола
Превес +5.1пп
Отбори · форма · статистика
ELO предимство
Няма данни
Форма · домакин
Форма · гост
Голов профил (средни)
MON 1.70 вкарани / 0.80 допуснати · LIL 1.40 / 0.70
xG в мача
1.20 – 1.10 xG
Контузии / отсъствия
Няма отчетени контузии
Директни срещи
10 последни срещи в базата
Бързи сигнали
Последни 10 директни срещи
2
Домакин
3
Равни
5
Гост
Последни срещи
Няма отчетени контузии
Последният обявен XI на всеки отбор, без потвърдени аутове. Официалният състав обикновено излиза около час преди началото — тогава линиите за точни удари се обновяват.
Monaco4-4-2
Lille4-2-3-1
Аналитични оценки от модела по пазари — не гаранция
Оценката е по скала от 10 — сила на модела за този пазар, не вероятност той да се случи.
Lille да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Равен или Lille (X2)
9.5/10
По-защитен вариант от чиста победа.
Lille −1.5
4.5/10
Изисква победа с поне два гола.
Lille да спечели на нула
5.0/10
Monaco все още има шанс да вкара.
1X е най-високата оценка, защото Lille има 54.7% за победа и още 26.7% за равенство — общо 81.4% покритие. Чистата победа е по-слаба при 54.7%. −1.5 и победа на нула падат, защото Poisson дава само 13.3% за +2 гола, а Monaco има 1.20 xG.
Оценките са от 1X2 и Poisson върху същото xG — модел, не гаранция.
Над 2.5 гола
7.0/10
Отворен сценарий.
Под 2.5 гола
7.5/10
Тесен / предпазлив мач.
Двата отбора да вкарат — Да
7.0/10
И двата да намерят мрежата.
Двата отбора да вкарат — Не
7.0/10
Поне един остава без гол.
xG е 1.20–1.10 (общо 2.30). Затова Под 2.5 (53%) е по-логичен от Над (47%). ГГ Не (49%) следва същия тесен профил.
Над/Под е смесен пазар + xG. Точните резултати са отделно по-долу.
Над 7.5 общо корнера
8.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 8.5 общо корнера
7.0/10
Близко до очакването (~8.5).
Над 9.5 общо корнера
6.0/10
Над очакването — повече риск.
Под 8.5 общо корнера
7.0/10
Обратната страна на основната линия.
От xG/темпо очакваме около 8.5 корнера (не е линия на букмейкър). Линиите са около това число: Над 7.5 е по-сигурното покритие, Над 9.5 вече иска повече корнери от очакваното. Lille като фаворит би трябвало да държат повече топка от Monaco.
Ориентировъчни оценки от xG/темпо — не потвърдени вероятности за конкретна корнер линия.
Над 2.5 картона
8.5/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 3.5 картона
6.5/10
Близко до очакването (~3.3).
Над 4.5 картона
5.0/10
Над очакването — повече риск.
Под 3.5 картона
7.5/10
Обратната страна на основната линия.
Няма данни за съдия в този мач. Линиите са около очакване ~3.3 картона от близостта на 1X2 и xG. Над 2.5 е по-сигурното покритие; Над 4.5 е по-рисковата граница.
Аналитична оценка, не потвърдена статистика по линии картони.
P. Brunner 0.5+ точен удар
8.5/10
Най-логичният индивидуален точен удар.
P. Brunner 1.5+ точни удара
5.5/10
Изисква поне два точни удара.
A. Fati 0.5+ точен удар
8.5/10
Атакуващ от примерния състав.
A. Fati 1.5+ точни удара
5.5/10
Изисква поне два точни удара.
O. Giroud 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
S. Idumbo 0.5+ точен удар
7.0/10
Атакуващ от примерния състав.
E. Diop 0.5+ точен удар
6.5/10
Атакуващ от примерния състав.
L. Camara 0.5+ точен удар
6.5/10
Атакуващ от примерния състав.
Примерни състави (последен XI, без обявени аутове). От xG (1.20–1.10) очакваме ~7.7 точни удара — най-логични са 0.5+ за P. Brunner, A. Fati, O. Giroud. Ако някой не стартира, линията не важи.
Ориентир от xG и позиция в състава, не букмейкърска статистика за точни удари.
Решение на модела
Бърза диагностика преди задълбочен анализ.
Убеденост
32/100
Слаба (32/100) — слаба убеденост. Само ако коефициентът надплаща.
Риск
78/100
Висок риск (78/100, Висок риск) — слаба яснота и/или контузии, разминаване на модели, оскъдни данни, движение на коефициента или липсващи състави.
Стойност
Да
Моделът намира коефициент над честната стойност (превес ≥ 4пп).
Анализ
Monaco приемат Lille в Ligue 1. Вероятностите са 18.7% – 26.7% – 54.7% при xG 1.20–1.10 (общо 2.30). Последна среща: Monaco 0–1 Lille. Основният прочит на модела е Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате..
Изведени изводи
xG модел: 1.20 – 1.10 (общо 2.30). Офанзивно предимство: неутрален.
Lille с 14 точки преднина по обща сила на модела (43% срещу 57%).
Последни 5: Monaco 11 т. (3П-2Р-0З) · Lille 10 т. (3П-1Р-1З).
Голов профил: Monaco 1.70 за / 0.80 срещу · Lille 1.40 за / 0.70 срещу (общо 3.10).
Последни 10 директни: Monaco 2П · 3Р · Lille 5П.
Стойност на основния избор (2): коеф. 3.30 → 30.3% — модел 54.7% (+24.4пп).
Ключови фактори от модела
Тактически бележки
Изравнен двубой — никой не доминира в създаването на положения; очаквай конкурентен мач със среден тотал. xG профилът е близък, но Lille са фаворит по сила/1X2 — те трябва да диктуват повечето от мача. В последните 5 директни средно 1.2 гола — Над 2.5 в 1/5, ГГ в 1/5. Последните 2 директни са били Под/равно на 2.5. Директните срещи клонят към по-стегнат тотал (често Под 2.5).
Точни резултати от Poisson върху същото xG (не се пренормират до 100%). Над/Под горе е смесен пазар+xG модел — Poisson Под/Над е посочен в прочита по пазари. 1X2 е ансамбъл; равенството събира всички равни резултати.
Източник: API-Football. 1X2 е един ансамбъл (след липси и калибрация). Състави: примерни (последен XI).