Manchester United да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Зареждане на прогнози…
Зареждане на анализа на мача…

Manchester United
Сила 60
16:00 бълг. време · 14:00 UK

Bournemouth
Сила 40
Вероятности, очаквани голове и прогноза
Натисни отбор или равенство — повторно връща общия изглед
1.85–1.35
xG
60%
ГГ Да
59%
Над 2.5
41%
Под 2.5
Прогноза
Manchester United · Домакин (1)@ 1.80
Най-силният сигнал по модела е Manchester United · Домакин (1) (54.7%) при xG 1.85–1.35. Пазарът за голове е 59% Над 2.5.
Това е най-вероятният изход, не препоръчителен залог. Отрицателен превес означава, че пазарът вече е по-скъп от модела. Стойност се маркира отделно само при превес ≥ 4пп.
Отбори · форма · статистика
ELO предимство
Няма данни
Форма · домакин
Форма · гост
Голов профил (средни)
MU 1.50 вкарани / 1.50 допуснати · BOU 1.20 / 2.20
xG в мача
1.85 – 1.35 xG
Контузии / отсъствия
Няма отчетени контузии
Директни срещи
10 последни срещи в базата
Бързи сигнали
Последни 10 директни срещи
4
Домакин
4
Равни
2
Гост
Последни срещи
Няма отчетени контузии
Последният обявен XI на всеки отбор, без потвърдени аутове. Официалният състав обикновено излиза около час преди началото — тогава линиите за точни удари се обновяват.
Manchester United4-2-3-1
Bournemouth4-2-3-1
Аналитични оценки от модела по пазари — не гаранция
Оценката е по скала от 10 — сила на модела за този пазар, не вероятност той да се случи.
Manchester United да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Manchester United или равен (1X)
9.5/10
По-защитен вариант от чиста победа.
Manchester United −1.5
5.5/10
Изисква победа с поне два гола.
Manchester United да спечели на нула
5.0/10
Bournemouth все още има шанс да вкара.
1X е най-високата оценка, защото Manchester United има 54.7% за победа и още 26.7% за равенство — общо 81.4% покритие. Чистата победа е по-слаба при 54.7%. −1.5 и победа на нула падат, защото Poisson дава само 27.2% за +2 гола, а Bournemouth има 1.35 xG.
Оценките са от 1X2 и Poisson върху същото xG — модел, не гаранция.
Над 2.5 гола
8.0/10
Отворен сценарий.
Под 2.5 гола
6.5/10
Тесен / предпазлив мач.
Двата отбора да вкарат — Да
8.0/10
И двата да намерят мрежата.
Двата отбора да вкарат — Не
6.5/10
Поне един остава без гол.
xG е 1.85–1.35 (общо 3.20). Затова Над 2.5 (59%) стои над Под (41%). ГГ Да (60%) върви с по-отворения сценарий.
Над/Под е смесен пазар + xG. Точните резултати са отделно по-долу.
Над 9.5 общо корнера
8.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 10.5 общо корнера
7.0/10
Близко до очакването (~10.4).
Над 11.5 общо корнера
6.0/10
Над очакването — повече риск.
Под 10.5 общо корнера
7.0/10
Обратната страна на основната линия.
От xG/темпо очакваме около 10.4 корнера (не е линия на букмейкър). Линиите са около това число: Над 9.5 е по-сигурното покритие, Над 11.5 вече иска повече корнери от очакваното. Manchester United като фаворит би трябвало да държат повече топка от Bournemouth.
Ориентировъчни оценки от xG/темпо — не потвърдени вероятности за конкретна корнер линия.
Над 2.5 картона
9.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 3.5 картона
7.5/10
Близко до очакването (~3.7).
Над 4.5 картона
5.5/10
Над очакването — повече риск.
Под 3.5 картона
7.0/10
Обратната страна на основната линия.
Няма данни за съдия в този мач. Линиите са около очакване ~3.7 картона от близостта на 1X2 и xG. Над 2.5 е по-сигурното покритие; Над 4.5 е по-рисковата граница.
Аналитична оценка, не потвърдена статистика по линии картони.
B. Mbeumo 0.5+ точен удар
9.5/10
Най-логичният индивидуален точен удар.
B. Mbeumo 1.5+ точни удара
7.0/10
Изисква поне два точни удара.
Evanilson 0.5+ точен удар
8.5/10
Атакуващ от примерния състав.
Evanilson 1.5+ точни удара
6.0/10
Изисква поне два точни удара.
M. Rashford 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
Y. Tielemans 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
B. Fernandes 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
C. Baleba 0.5+ точен удар
7.5/10
Атакуващ от примерния състав.
Примерни състави (последен XI, без обявени аутове). От xG (1.85–1.35) очакваме ~10.7 точни удара — най-логични са 0.5+ за B. Mbeumo, Evanilson, M. Rashford. Ако някой не стартира, линията не важи.
Ориентир от xG и позиция в състава, не букмейкърска статистика за точни удари.
Решение на модела
Бърза диагностика преди задълбочен анализ.
Убеденост
32/100
Слаба (32/100) — слаба убеденост. Само ако коефициентът надплаща.
Риск
71/100
Висок риск (71/100, Висок риск) — слаба яснота и/или контузии, разминаване на модели, оскъдни данни, движение на коефициента или липсващи състави.
Стойност
Не
Няма превес ≥ 4пп — най-вероятният изход не е задължително най-добрият залог.
Анализ
Manchester United приемат Bournemouth в Premier League. Вероятностите са 54.7% – 26.7% – 18.7% при xG 1.85–1.35 (общо 3.20). Последна среща: Bournemouth 2–2 Manchester United. Основният прочит на модела е Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате..
Изведени изводи
xG модел: 1.85 – 1.35 (общо 3.20). Офанзивно предимство: Manchester United.
Manchester United с 20 точки преднина по обща сила на модела (60% срещу 40%).
Последни 5: Manchester United 6 т. (1П-3Р-1З) · Bournemouth 3 т. (0П-3Р-2З).
Голов профил: Manchester United 1.50 за / 1.50 срещу · Bournemouth 1.20 за / 2.20 срещу (общо 2.70).
Последни 10 директни: Manchester United 4П · 4Р · Bournemouth 2П.
Пазарът и основният избор са близо (разлика -0.9пп на 1).
Ключови фактори от модела
Тактически бележки
Изравнен двубой — никой не доминира в създаването на положения; очаквай конкурентен мач със среден тотал. Manchester United би трябвало да държат натиска напред — атаката им изглежда по-остра от защитата на Bournemouth. В последните 5 директни средно 4.4 гола — Над 2.5 в 4/5, ГГ в 4/5. Последните 3 директни са били с Над 2.5. ГГ Да в 4 поредни директни срещи.
Точни резултати от Poisson върху същото xG (не се пренормират до 100%). Над/Под горе е смесен пазар+xG модел — Poisson Под/Над е посочен в прочита по пазари. 1X2 е ансамбъл; равенството събира всички равни резултати.
Източник: API-Football. 1X2 е един ансамбъл (след липси и калибрация). Състави: примерни (последен XI).