Wrexham да спечели
7.5/10
Най-логичният изход по модела.
Зареждане на прогнози…
Зареждане на анализа на мача…

Wrexham
Сила 68
17:00 бълг. време · 15:00 UK

Preston
Сила 33
Вероятности, очаквани голове и прогноза
Натисни отбор или равенство — повторно връща общия изглед
1.45–1.08
xG
51%
ГГ Да
49%
Над 2.5
51%
Под 2.5
Препоръка
Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате.
Моделът не вижда достатъчен превес за ясен избор при тези данни.
Отбори · форма · статистика
ELO предимство
Няма данни
Форма · домакин
Форма · гост
Голов профил (средни)
WRE 1.10 вкарани / 1.50 допуснати · PRE 0.80 / 2.00
xG в мача
1.45 – 1.08 xG
Контузии / отсъствия
WRE: 7 · PRE: 7
Директни срещи
3 последни срещи в базата
Бързи сигнали
Последни 3 директни срещи
2
Домакин
1
Равни
0
Гост
Последни срещи
Домакин
Wrexham
Атака
критично
Защита
71%
Вер. за победа
-7.4пп
Липси
7
5 аут · 2 под въпрос
7 липси (5 аут, 2 под въпрос) преди началото.
Гост
Preston
Атака
високо
Защита
79%
Вер. за победа
-5.7пп
Липси
7
3 аут · 4 под въпрос
7 липси (3 аут, 4 под въпрос) преди началото.
Последният обявен XI на всеки отбор, без потвърдени аутове. Официалният състав обикновено излиза около час преди началото — тогава линиите за точни удари се обновяват.
Wrexham5-3-2
Preston3-4-2-1
Аналитични оценки от модела по пазари — не гаранция
Оценката е по скала от 10 — сила на модела за този пазар, не вероятност той да се случи.
Wrexham да спечели
7.5/10
Най-логичният изход по модела.
Wrexham или равен (1X)
9.5/10
По-защитен вариант от чиста победа.
Wrexham −1.5
5.0/10
Изисква победа с поне два гола.
Wrexham да спечели на нула
5.5/10
Preston все още има шанс да вкара.
1X е най-високата оценка, защото Wrexham има 58.1% за победа и още 29.3% за равенство — общо 87.4% покритие. Чистата победа е по-слаба при 58.1%. −1.5 и победа на нула падат, защото Poisson дава само 22.2% за +2 гола, а Preston има 1.08 xG.
Оценките са от 1X2 и Poisson върху същото xG — модел, не гаранция.
Над 2.5 гола
7.0/10
Отворен сценарий.
Под 2.5 гола
7.0/10
Тесен / предпазлив мач.
Двата отбора да вкарат — Да
7.0/10
И двата да намерят мрежата.
Двата отбора да вкарат — Не
7.0/10
Поне един остава без гол.
xG е 1.45–1.08 (общо 2.53). Затова Под 2.5 (51%) е по-логичен от Над (49%). ГГ Не (49%) следва същия тесен профил.
Над/Под е смесен пазар + xG. Точните резултати са отделно по-долу.
Над 7.5 общо корнера
8.5/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 8.5 общо корнера
7.5/10
Близко до очакването (~9.0).
Над 9.5 общо корнера
6.5/10
Над очакването — повече риск.
Под 8.5 общо корнера
6.5/10
Обратната страна на основната линия.
От xG/темпо очакваме около 9.0 корнера (не е линия на букмейкър). Линиите са около това число: Над 7.5 е по-сигурното покритие, Над 9.5 вече иска повече корнери от очакваното. Wrexham като фаворит би трябвало да държат повече топка от Preston.
Ориентировъчни оценки от xG/темпо — не потвърдени вероятности за конкретна корнер линия.
Над 2.5 картона
8.5/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 3.5 картона
6.5/10
Близко до очакването (~3.2).
Над 4.5 картона
5.0/10
Над очакването — повече риск.
Под 3.5 картона
7.5/10
Обратната страна на основната линия.
Няма данни за съдия в този мач. Линиите са около очакване ~3.2 картона от близостта на 1X2 и xG. Над 2.5 е по-сигурното покритие; Над 4.5 е по-рисковата граница.
Аналитична оценка, не потвърдена статистика по линии картони.
K. Moore 0.5+ точен удар
9.0/10
Най-логичният индивидуален точен удар.
K. Moore 1.5+ точни удара
6.5/10
Изисква поне два точни удара.
C. O'Hare 0.5+ точен удар
9.0/10
Атакуващ от примерния състав.
C. O'Hare 1.5+ точни удара
6.5/10
Изисква поне два точни удара.
A. Devine 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
L. Gibbs 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
C. Lang 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
O. Rathbone 0.5+ точен удар
7.0/10
Атакуващ от примерния състав.
Примерни състави (последен XI, без обявени аутове). От xG (1.45–1.08) очакваме ~8.4 точни удара — най-логични са 0.5+ за K. Moore, C. O'Hare, A. Devine. Ако някой не стартира, линията не важи.
Ориентир от xG и позиция в състава, не букмейкърска статистика за точни удари.
Решение на модела
Бърза диагностика преди задълбочен анализ.
Убеденост
28/100
Слаба (28/100) — слаба убеденост. Само ако коефициентът надплаща.
Риск
87/100
Висок риск (87/100, Висок риск) — слаба яснота и/или контузии, разминаване на модели, оскъдни данни, движение на коефициента или липсващи състави.
Стойност
Не
Няма превес ≥ 4пп — най-вероятният изход не е задължително най-добрият залог.
Анализ
Wrexham приемат Preston в Championship. Вероятностите са 58.1% – 29.3% – 12.7% при xG 1.45–1.08 (общо 2.53). Последна среща: Wrexham 2–1 Preston. Wrexham без N. Broadhead, G. Thomason; Preston без S. Mills. Основният прочит на модела е Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате..
Изведени изводи
xG модел: 1.45 – 1.08 (общо 2.53). Офанзивно предимство: Wrexham.
Wrexham с 35 точки преднина по обща сила на модела (68% срещу 33%).
Последни 5: Wrexham 5 т. (1П-2Р-2З) · Preston 1 т. (0П-1Р-4З).
Голов профил: Wrexham 1.10 за / 1.50 срещу · Preston 0.80 за / 2.00 срещу (общо 1.90).
Последни 3 директни: Wrexham 2П · 1Р · Preston 0П.
Пазарът и моделът са близо (най-добра разлика 2.6пп на X).
Ключови фактори от модела
Тактически бележки
Изравнен двубой — никой не доминира в създаването на положения; очаквай конкурентен мач със среден тотал. xG профилът е близък, но Wrexham са фаворит по сила/1X2 (сила 68 срещу 33, 58%) — те трябва да диктуват повечето от мача. В последните 3 директни средно 3.33 гола — Над 2.5 в 2/3, ГГ в 3/3. ГГ Да в 3 поредни директни срещи.
Точни резултати от Poisson върху същото xG (не се пренормират до 100%). Над/Под горе е смесен пазар+xG модел — Poisson Под/Над е посочен в прочита по пазари. 1X2 е ансамбъл; равенството събира всички равни резултати.
Източник: API-Football. 1X2 е един ансамбъл (след липси и калибрация). Състави: примерни (последен XI).