Wolves да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Зареждане на прогнози…
Зареждане на анализа на мача…

Wolves
Сила 74
17:00 бълг. време · 15:00 UK

Watford
Сила 26
Вероятности, очаквани голове и прогноза
Натисни отбор или равенство — повторно връща общия изглед
1.75–1.20
xG
53%
ГГ Да
53%
Над 2.5
47%
Под 2.5
Препоръка
Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате.
Моделът не вижда достатъчен превес за ясен избор при тези данни.
Отбори · форма · статистика
ELO предимство
Няма данни
Форма · домакин
Форма · гост
Голов профил (средни)
WOL 1.80 вкарани / 1.50 допуснати · WAT 0.90 / 1.70
xG в мача
1.75 – 1.20 xG
Контузии / отсъствия
Няма отчетени контузии
Директни срещи
10 последни срещи в базата
Бързи сигнали
Последни 10 директни срещи
5
Домакин
2
Равни
3
Гост
Последни срещи
Няма отчетени контузии
Последният обявен XI на всеки отбор, без потвърдени аутове. Официалният състав обикновено излиза около час преди началото — тогава линиите за точни удари се обновяват.
Wolves4-2-3-1
Watford5-3-2
Аналитични оценки от модела по пазари — не гаранция
Оценката е по скала от 10 — сила на модела за този пазар, не вероятност той да се случи.
Wolves да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Wolves или равен (1X)
9.5/10
По-защитен вариант от чиста победа.
Wolves −1.5
5.5/10
Изисква победа с поне два гола.
Wolves да спечели на нула
5.5/10
Watford все още има шанс да вкара.
1X е най-високата оценка, защото Wolves има 54.7% за победа и още 26.7% за равенство — общо 81.4% покритие. Чистата победа е по-слаба при 54.7%. −1.5 и победа на нула падат, защото Poisson дава само 27.3% за +2 гола, а Watford има 1.20 xG.
Оценките са от 1X2 и Poisson върху същото xG — модел, не гаранция.
Над 2.5 гола
7.5/10
Отворен сценарий.
Под 2.5 гола
7.0/10
Тесен / предпазлив мач.
Двата отбора да вкарат — Да
7.5/10
И двата да намерят мрежата.
Двата отбора да вкарат — Не
7.0/10
Поне един остава без гол.
xG е 1.75–1.20 (общо 2.95). Затова Над 2.5 (53%) стои над Под (47%). ГГ Да (53%) върви с по-отворения сценарий.
Над/Под е смесен пазар + xG. Точните резултати са отделно по-долу.
Над 8.5 общо корнера
8.5/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 9.5 общо корнера
7.5/10
Близко до очакването (~9.9).
Над 10.5 общо корнера
6.5/10
Над очакването — повече риск.
Под 9.5 общо корнера
6.5/10
Обратната страна на основната линия.
От xG/темпо очакваме около 9.9 корнера (не е линия на букмейкър). Линиите са около това число: Над 8.5 е по-сигурното покритие, Над 10.5 вече иска повече корнери от очакваното. Wolves като фаворит би трябвало да държат повече топка от Watford.
Ориентировъчни оценки от xG/темпо — не потвърдени вероятности за конкретна корнер линия.
Над 2.5 картона
9.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 3.5 картона
7.5/10
Близко до очакването (~3.7).
Над 4.5 картона
5.5/10
Над очакването — повече риск.
Под 3.5 картона
7.0/10
Обратната страна на основната линия.
Няма данни за съдия в този мач. Линиите са около очакване ~3.7 картона от близостта на 1X2 и xG. Над 2.5 е по-сигурното покритие; Над 4.5 е по-рисковата граница.
Аналитична оценка, не потвърдена статистика по линии картони.
S. Neave 0.5+ точен удар
9.5/10
Най-логичният индивидуален точен удар.
S. Neave 1.5+ точни удара
7.0/10
Изисква поне два точни удара.
L. Kjerrumgaard 0.5+ точен удар
8.5/10
Атакуващ от примерния състав.
L. Kjerrumgaard 1.5+ точни удара
5.5/10
Изисква поне два точни удара.
M. Boadu 0.5+ точен удар
8.5/10
Атакуващ от примерния състав.
R. Saïd 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
Fer López 0.5+ точен удар
7.5/10
Атакуващ от примерния състав.
J. Bellegarde 0.5+ точен удар
7.5/10
Атакуващ от примерния състав.
Примерни състави (последен XI, без обявени аутове). От xG (1.75–1.20) очакваме ~9.8 точни удара — най-логични са 0.5+ за S. Neave, L. Kjerrumgaard, M. Boadu. Ако някой не стартира, линията не важи.
Ориентир от xG и позиция в състава, не букмейкърска статистика за точни удари.
Решение на модела
Бърза диагностика преди задълбочен анализ.
Убеденост
33/100
Слаба (33/100) — слаба убеденост. Само ако коефициентът надплаща.
Риск
77/100
Висок риск (77/100, Висок риск) — слаба яснота и/или контузии, разминаване на модели, оскъдни данни, движение на коефициента или липсващи състави.
Стойност
Не
Няма превес ≥ 4пп — най-вероятният изход не е задължително най-добрият залог.
Анализ
Wolves приемат Watford в Championship. Вероятностите са 54.7% – 26.7% – 18.7% при xG 1.75–1.20 (общо 2.95). Последна среща: Wolves 4–0 Watford. Основният прочит на модела е Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате..
Изведени изводи
xG модел: 1.75 – 1.20 (общо 2.95). Офанзивно предимство: Wolves.
Wolves с 48 точки преднина по обща сила на модела (74% срещу 26%).
Последни 5: Wolves 9 т. (3П-0Р-2З) · Watford 3 т. (1П-0Р-4З).
Голов профил: Wolves 1.80 за / 1.50 срещу · Watford 0.90 за / 1.70 срещу (общо 2.70).
Последни 10 директни: Wolves 5П · 2Р · Watford 3П.
Ключови фактори от модела
Тактически бележки
Изравнен двубой — никой не доминира в създаването на положения; очаквай конкурентен мач със среден тотал. Wolves би трябвало да държат натиска напред — атаката им изглежда по-остра от защитата на Watford. В последните 5 директни средно 2.8 гола — Над 2.5 в 3/5, ГГ в 2/5. Директните срещи клонят към отворен, голови мачове.
Точни резултати от Poisson върху същото xG (не се пренормират до 100%). Над/Под горе е смесен пазар+xG модел — Poisson Под/Над е посочен в прочита по пазари. 1X2 е ансамбъл; равенството събира всички равни резултати.
Източник: API-Football. 1X2 е един ансамбъл (след липси и калибрация). Състави: примерни (последен XI).