Burnley да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Зареждане на прогнози…
Зареждане на анализа на мача…

Cardiff
Сила 48
17:00 бълг. време · 15:00 UK

Burnley
Сила 52
Вероятности, очаквани голове и прогноза
Натисни отбор или равенство — повторно връща общия изглед
1.70–1.40
xG
55%
ГГ Да
54%
Над 2.5
46%
Под 2.5
Препоръка
Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате.
Моделът не вижда достатъчен превес за ясен избор при тези данни.
Аналитични оценки от модела по пазари — не гаранция
Оценката е по скала от 10 — сила на модела за този пазар, не вероятност той да се случи.
Burnley да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Равен или Burnley (X2)
9.5/10
По-защитен вариант от чиста победа.
Burnley −1.5
4.5/10
Изисква победа с поне два гола.
Burnley да спечели на нула
4.5/10
Cardiff все още има шанс да вкара.
1X е най-високата оценка, защото Burnley има 54.7% за победа и още 26.7% за равенство — общо 81.4% покритие. Чистата победа е по-слаба при 54.7%. −1.5 и победа на нула падат, защото Poisson дава само 14.3% за +2 гола, а Cardiff има 1.70 xG.
Оценките са от 1X2 и Poisson върху същото xG — модел, не гаранция.
Над 2.5 гола
7.5/10
Отворен сценарий.
Под 2.5 гола
7.0/10
Тесен / предпазлив мач.
Двата отбора да вкарат — Да
7.5/10
И двата да намерят мрежата.
Двата отбора да вкарат — Не
6.5/10
Поне един остава без гол.
xG е 1.70–1.40 (общо 3.10). Затова Над 2.5 (54%) стои над Под (46%). ГГ Да (55%) върви с по-отворения сценарий.
Над/Под е смесен пазар + xG. Точните резултати са отделно по-долу.
Над 9.5 общо корнера
8.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 10.5 общо корнера
7.0/10
Близко до очакването (~10.2).
Над 11.5 общо корнера
5.5/10
Над очакването — повече риск.
Под 10.5 общо корнера
7.5/10
Обратната страна на основната линия.
От xG/темпо очакваме около 10.2 корнера (не е линия на букмейкър). Линиите са около това число: Над 9.5 е по-сигурното покритие, Над 11.5 вече иска повече корнери от очакваното. Burnley като фаворит би трябвало да държат повече топка от Cardiff.
Ориентировъчни оценки от xG/темпо — не потвърдени вероятности за конкретна корнер линия.
Над 2.5 картона
9.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 3.5 картона
7.5/10
Близко до очакването (~3.7).
Над 4.5 картона
5.5/10
Над очакването — повече риск.
Под 3.5 картона
7.0/10
Обратната страна на основната линия.
Няма данни за съдия в този мач. Линиите са около очакване ~3.7 картона от близостта на 1X2 и xG. Над 2.5 е по-сигурното покритие; Над 4.5 е по-рисковата граница.
Аналитична оценка, не потвърдена статистика по линии картони.
Y. Salech 0.5+ точен удар
9.0/10
Най-логичният индивидуален точен удар.
Y. Salech 1.5+ точни удара
7.0/10
Изисква поне два точни удара.
J. Vardy 0.5+ точен удар
8.5/10
Атакуващ от примерния състав.
J. Vardy 1.5+ точни удара
6.0/10
Изисква поне два точни удара.
C. Willock 0.5+ точен удар
7.5/10
Атакуващ от примерния състав.
J. Moylan 0.5+ точен удар
7.5/10
Атакуващ от примерния състав.
O. Tanner 0.5+ точен удар
7.5/10
Атакуващ от примерния състав.
A. Robertson 0.5+ точен удар
7.5/10
Атакуващ от примерния състав.
Примерни състави (последен XI, без обявени аутове). От xG (1.70–1.40) очакваме ~10.3 точни удара — най-логични са 0.5+ за Y. Salech, J. Vardy, C. Willock. Ако някой не стартира, линията не важи.
Ориентир от xG и позиция в състава, не букмейкърска статистика за точни удари.
Отбори · форма · статистика
ELO предимство
Няма данни
Форма · домакин
Форма · гост
Голов профил (средни)
CAR 1.50 вкарани / 1.50 допуснати · BUR 1.30 / 1.90
xG в мача
1.70 – 1.40 xG
Контузии / отсъствия
Няма отчетени контузии
Директни срещи
10 последни срещи в базата
Бързи сигнали
Последни 10 директни срещи
1
Домакин
4
Равни
5
Гост
Последни срещи
Няма отчетени контузии
Последният обявен XI на всеки отбор, без потвърдени аутове. Официалният състав обикновено излиза около час преди началото — тогава линиите за точни удари се обновяват.
Cardiff4-2-3-1
Burnley4-2-3-1
Решение на модела
Бърза диагностика преди задълбочен анализ.
Убеденост
32/100
Слаба (32/100) — слаба убеденост. Само ако коефициентът надплаща.
Риск
78/100
Висок риск (78/100, Висок риск) — слаба яснота и/или контузии, разминаване на модели, оскъдни данни, движение на коефициента или липсващи състави.
Стойност
Не
Няма превес ≥ 4пп — най-вероятният изход не е задължително най-добрият залог.
Анализ
Cardiff приемат Burnley в Championship. Вероятностите са 18.7% – 26.7% – 54.7% при xG 1.70–1.40 (общо 3.10). Последна среща: Burnley 1–2 Cardiff. Основният прочит на модела е Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате..
Изведени изводи
xG модел: 1.70 – 1.40 (общо 3.10). Офанзивно предимство: Cardiff.
Сила на модела почти равна (48% срещу 52%) — няма явен фаворит.
Последни 5: Cardiff 7 т. (2П-1Р-2З) · Burnley 5 т. (1П-2Р-2З).
Голов профил: Cardiff 1.50 за / 1.50 срещу · Burnley 1.30 за / 1.90 срещу (общо 2.80).
Последни 10 директни: Cardiff 1П · 4Р · Burnley 5П.
Ключови фактори от модела
Тактически бележки
Изравнен двубой — никой не доминира в създаването на положения; очаквай конкурентен мач със среден тотал. xG профилът е близък, но Burnley са фаворит по сила/1X2 — те трябва да диктуват повечето от мача. В последните 5 директни средно 3.2 гола — Над 2.5 в 4/5, ГГ в 3/5. Последните 4 директни са били с Над 2.5. ГГ Да в 2 поредни директни срещи.
Точни резултати от Poisson върху същото xG (не се пренормират до 100%). Над/Под горе е смесен пазар+xG модел — Poisson Под/Над е посочен в прочита по пазари. 1X2 е ансамбъл; равенството събира всички равни резултати.
Източник: API-Football. 1X2 е един ансамбъл (след липси и калибрация). Състави: примерни (последен XI).