Wolves да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Зареждане на прогнози…
Зареждане на анализа на мача…

Wrexham
Сила 40
14:30 бълг. време · 12:30 UK

Wolves
Сила 60
Вероятности, очаквани голове и прогноза
Натисни отбор или равенство — повторно връща общия изглед
1.20–1.65
xG
54%
ГГ Да
52%
Над 2.5
48%
Под 2.5
Прогноза
Wolves · Гост (2)@ 2.20
Моделът дава 54.7% при коеф. 2.20 — силна стойност (+9.2пп спрямо пазара). Очакваните голове са 2.85, което подкрепя избора на Wolves · Гост (2).
Аналитични оценки от модела по пазари — не гаранция
Оценката е по скала от 10 — сила на модела за този пазар, не вероятност той да се случи.
Wolves да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Равен или Wolves (X2)
9.5/10
По-защитен вариант от чиста победа.
Wolves −1.5
5.5/10
Изисква победа с поне два гола.
Wolves да спечели на нула
5.0/10
Wrexham все още има шанс да вкара.
1X е най-високата оценка, защото Wolves има 54.7% за победа и още 26.7% за равенство — общо 81.4% покритие. Чистата победа е по-слаба при 54.7%. −1.5 и победа на нула падат, защото Poisson дава само 25.1% за +2 гола, а Wrexham има 1.20 xG.
Оценките са от 1X2 и Poisson върху същото xG — модел, не гаранция.
Над 2.5 гола
7.0/10
Отворен сценарий.
Под 2.5 гола
7.0/10
Тесен / предпазлив мач.
Двата отбора да вкарат — Да
7.5/10
И двата да намерят мрежата.
Двата отбора да вкарат — Не
7.0/10
Поне един остава без гол.
xG е 1.20–1.65 (общо 2.85). Затова Над 2.5 (52%) стои над Под (48%). ГГ Да (54%) върви с по-отворения сценарий.
Над/Под е смесен пазар + xG. Точните резултати са отделно по-долу.
Над 8.5 общо корнера
8.5/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 9.5 общо корнера
7.5/10
Близко до очакването (~9.7).
Над 10.5 общо корнера
6.0/10
Над очакването — повече риск.
Под 9.5 общо корнера
7.0/10
Обратната страна на основната линия.
От xG/темпо очакваме около 9.7 корнера (не е линия на букмейкър). Линиите са около това число: Над 8.5 е по-сигурното покритие, Над 10.5 вече иска повече корнери от очакваното. Wolves като фаворит би трябвало да държат повече топка от Wrexham.
Ориентировъчни оценки от xG/темпо — не потвърдени вероятности за конкретна корнер линия.
Над 2.5 картона
9.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 3.5 картона
7.5/10
Близко до очакването (~3.7).
Над 4.5 картона
5.5/10
Над очакването — повече риск.
Под 3.5 картона
7.0/10
Обратната страна на основната линия.
Няма данни за съдия в този мач. Линиите са около очакване ~3.7 картона от близостта на 1X2 и xG. Над 2.5 е по-сигурното покритие; Над 4.5 е по-рисковата граница.
Аналитична оценка, не потвърдена статистика по линии картони.
A. Armstrong 0.5+ точен удар
9.0/10
Най-логичният индивидуален точен удар.
A. Armstrong 1.5+ точни удара
7.0/10
Изисква поне два точни удара.
K. Moore 0.5+ точен удар
8.5/10
Атакуващ от примерния състав.
K. Moore 1.5+ точни удара
5.5/10
Изисква поне два точни удара.
R. Saïd 0.5+ точен удар
7.5/10
Атакуващ от примерния състав.
J. James 0.5+ точен удар
7.5/10
Атакуващ от примерния състав.
Fer López 0.5+ точен удар
7.5/10
Атакуващ от примерния състав.
M. Munetsi 0.5+ точен удар
7.5/10
Атакуващ от примерния състав.
Примерни състави (последен XI, без обявени аутове). От xG (1.20–1.65) очакваме ~9.5 точни удара — най-логични са 0.5+ за A. Armstrong, K. Moore, R. Saïd. Ако някой не стартира, линията не важи.
Ориентир от xG и позиция в състава, не букмейкърска статистика за точни удари.
Отбори · форма · статистика
ELO предимство
Няма данни
Форма · домакин
Форма · гост
Голов профил (средни)
WRE 1.20 вкарани / 1.50 допуснати · WOL 1.80 / 1.20
xG в мача
1.20 – 1.65 xG
Контузии / отсъствия
Няма отчетени контузии
Бързи сигнали
Няма налична H2H история за тази двойка.
Няма отчетени контузии
Последният обявен XI на всеки отбор, без потвърдени аутове. Официалният състав обикновено излиза около час преди началото — тогава линиите за точни удари се обновяват.
Wrexham3-4-2-1
Wolves4-2-3-1
Решение на модела
Бърза диагностика преди задълбочен анализ.
Убеденост
32/100
Слаба (32/100) — слаба убеденост. Само ако коефициентът надплаща.
Риск
71/100
Висок риск (71/100, Висок риск) — слаба яснота и/или контузии, разминаване на модели, оскъдни данни, движение на коефициента или липсващи състави.
Стойност
Да
Моделът намира коефициент над честната стойност (превес ≥ 4пп).
Анализ
Wrexham приемат Wolves в Championship. Вероятностите са 18.7% – 26.7% – 54.7% при xG 1.20–1.65 (общо 2.85). Основният прочит на модела е Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате..
Изведени изводи
xG модел: 1.20 – 1.65 (общо 2.85). Офанзивно предимство: Wolves.
Wolves с 20 точки преднина по обща сила на модела (40% срещу 60%).
Последни 5: Wrexham 4 т. (1П-1Р-3З) · Wolves 10 т. (3П-1Р-1З).
Голов профил: Wrexham 1.20 за / 1.50 срещу · Wolves 1.80 за / 1.20 срещу (общо 3.00).
Стойност на основния избор (2): коеф. 2.20 → 45.5% — модел 54.7% (+9.2пп).
Ключови фактори от модела
Тактически бележки
Изравнен двубой — никой не доминира в създаването на положения; очаквай конкурентен мач със среден тотал. Wolves могат да наказват в преход — атаката им изглежда по-опасна срещу блока на Wrexham.
Точни резултати от Poisson върху същото xG (не се пренормират до 100%). Над/Под горе е смесен пазар+xG модел — Poisson Под/Над е посочен в прочита по пазари. 1X2 е ансамбъл; равенството събира всички равни резултати.
Източник: API-Football. 1X2 е един ансамбъл (след липси и калибрация). Състави: примерни (последен XI).