Villarreal да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Зареждане на прогнози…
Зареждане на анализа на мача…

Valencia
Сила 30
19:30 бълг. време

Villarreal
Сила 70
Вероятности, очаквани голове и прогноза
Натисни отбор или равенство — повторно връща общия изглед
1.20–1.75
xG
56%
ГГ Да
54%
Над 2.5
46%
Под 2.5
Прогноза
Villarreal · Гост (2)@ 2.10
Моделът дава 54.7% при коеф. 2.10 — ясна стойност (+7.1пп спрямо пазара). Очакваните голове са 2.95, което подкрепя избора на Villarreal · Гост (2).
Отбори · форма · статистика
ELO предимство
Няма данни
Форма · домакин
Форма · гост
Голов профил (средни)
VAL 0.80 вкарани / 1.90 допуснати · VIL 1.60 / 1.60
xG в мача
1.20 – 1.75 xG
Контузии / отсъствия
Няма отчетени контузии
Директни срещи
10 последни срещи в базата
Бързи сигнали
Последни 10 директни срещи
2
Домакин
3
Равни
5
Гост
Последни срещи
Няма отчетени контузии
Последният обявен XI на всеки отбор, без потвърдени аутове. Официалният състав обикновено излиза около час преди началото — тогава линиите за точни удари се обновяват.
Valencia5-4-1
Villarreal4-4-2
Аналитични оценки от модела по пазари — не гаранция
Оценката е по скала от 10 — сила на модела за този пазар, не вероятност той да се случи.
Villarreal да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Равен или Villarreal (X2)
9.5/10
По-защитен вариант от чиста победа.
Villarreal −1.5
5.5/10
Изисква победа с поне два гола.
Villarreal да спечели на нула
5.5/10
Valencia все още има шанс да вкара.
1X е най-високата оценка, защото Villarreal има 54.7% за победа и още 26.7% за равенство — общо 81.4% покритие. Чистата победа е по-слаба при 54.7%. −1.5 и победа на нула падат, защото Poisson дава само 27.3% за +2 гола, а Valencia има 1.20 xG.
Оценките са от 1X2 и Poisson върху същото xG — модел, не гаранция.
Над 2.5 гола
7.5/10
Отворен сценарий.
Под 2.5 гола
7.0/10
Тесен / предпазлив мач.
Двата отбора да вкарат — Да
7.5/10
И двата да намерят мрежата.
Двата отбора да вкарат — Не
6.5/10
Поне един остава без гол.
xG е 1.20–1.75 (общо 2.95). Затова Над 2.5 (54%) стои над Под (46%). ГГ Да (56%) върви с по-отворения сценарий.
Над/Под е смесен пазар + xG. Точните резултати са отделно по-долу.
Над 8.5 общо корнера
8.5/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 9.5 общо корнера
7.5/10
Близко до очакването (~9.9).
Над 10.5 общо корнера
6.5/10
Над очакването — повече риск.
Под 9.5 общо корнера
6.5/10
Обратната страна на основната линия.
От xG/темпо очакваме около 9.9 корнера (не е линия на букмейкър). Линиите са около това число: Над 8.5 е по-сигурното покритие, Над 10.5 вече иска повече корнери от очакваното. Villarreal като фаворит би трябвало да държат повече топка от Valencia.
Ориентировъчни оценки от xG/темпо — не потвърдени вероятности за конкретна корнер линия.
Над 2.5 картона
9.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 3.5 картона
7.5/10
Близко до очакването (~3.7).
Над 4.5 картона
5.5/10
Над очакването — повече риск.
Под 3.5 картона
7.0/10
Обратната страна на основната линия.
Няма данни за съдия в този мач. Линиите са около очакване ~3.7 картона от близостта на 1X2 и xG. Над 2.5 е по-сигурното покритие; Над 4.5 е по-рисковата граница.
Аналитична оценка, не потвърдена статистика по линии картони.
Ayoze Pérez 0.5+ точен удар
9.5/10
Най-логичният индивидуален точен удар.
Ayoze Pérez 1.5+ точни удара
7.0/10
Изисква поне два точни удара.
T. Oluwaseyi 0.5+ точен удар
9.5/10
Атакуващ от примерния състав.
T. Oluwaseyi 1.5+ точни удара
7.0/10
Изисква поне два точни удара.
H. Duro 0.5+ точен удар
8.5/10
Атакуващ от примерния състав.
Alberto Moleiro 0.5+ точен удар
7.5/10
Атакуващ от примерния състав.
C. Macia 0.5+ точен удар
7.5/10
Атакуващ от примерния състав.
Santi Comesaña 0.5+ точен удар
7.5/10
Атакуващ от примерния състав.
Примерни състави (последен XI, без обявени аутове). От xG (1.20–1.75) очакваме ~9.8 точни удара — най-логични са 0.5+ за Ayoze Pérez, T. Oluwaseyi, H. Duro. Ако някой не стартира, линията не важи.
Ориентир от xG и позиция в състава, не букмейкърска статистика за точни удари.
Решение на модела
Бърза диагностика преди задълбочен анализ.
Убеденост
32/100
Слаба (32/100) — слаба убеденост. Само ако коефициентът надплаща.
Риск
71/100
Висок риск (71/100, Висок риск) — слаба яснота и/или контузии, разминаване на модели, оскъдни данни, движение на коефициента или липсващи състави.
Стойност
Да
Моделът намира коефициент над честната стойност (превес ≥ 4пп).
Анализ
Valencia приемат Villarreal в La Liga. Вероятностите са 18.7% – 26.7% – 54.7% при xG 1.20–1.75 (общо 2.95). Последна среща: Villarreal 2–1 Valencia. Основният прочит на модела е Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате..
Изведени изводи
xG модел: 1.20 – 1.75 (общо 2.95). Офанзивно предимство: Villarreal.
Villarreal с 40 точки преднина по обща сила на модела (30% срещу 70%).
Последни 5: Valencia 4 т. (1П-1Р-3З) · Villarreal 6 т. (2П-0Р-3З).
Голов профил: Valencia 0.80 за / 1.90 срещу · Villarreal 1.60 за / 1.60 срещу (общо 2.40).
Последни 10 директни: Valencia 2П · 3Р · Villarreal 5П.
Стойност на основния избор (2): коеф. 2.10 → 47.6% — модел 54.7% (+7.1пп).
Ключови фактори от модела
Тактически бележки
Изравнен двубой — никой не доминира в създаването на положения; очаквай конкурентен мач със среден тотал. Villarreal могат да наказват в преход — атаката им изглежда по-опасна срещу блока на Valencia. В последните 5 директни средно 2 гола — Над 2.5 в 1/5, ГГ в 3/5. Директните срещи клонят към по-стегнат тотал (често Под 2.5).
Точни резултати от Poisson върху същото xG (не се пренормират до 100%). Над/Под горе е смесен пазар+xG модел — Poisson Под/Над е посочен в прочита по пазари. 1X2 е ансамбъл; равенството събира всички равни резултати.
Източник: API-Football. 1X2 е един ансамбъл (след липси и калибрация). Състави: примерни (последен XI).