Konyaspor да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Зареждане на прогнози…
Зареждане на анализа на мача…

Konyaspor
Сила 64
15:00 бълг. време

Gençlerbirliği S.K.
Сила 36
Вероятности, очаквани голове и прогноза
Натисни отбор или равенство — повторно връща общия изглед
1.25–1.00
xG
48%
ГГ Да
45%
Над 2.5
55%
Под 2.5
Препоръка
Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате.
Моделът не вижда достатъчен превес за ясен избор при тези данни.
Отбори · форма · статистика
ELO предимство
Няма данни
Форма · домакин
Форма · гост
Голов профил (средни)
KON 0.50 вкарани / 1.10 допуснати · GS 0.90 / 2.00
xG в мача
1.25 – 1.00 xG
Контузии / отсъствия
Няма отчетени контузии
Директни срещи
9 последни срещи в базата
Бързи сигнали
Последни 9 директни срещи
3
Домакин
3
Равни
3
Гост
Последни срещи
Няма отчетени контузии
Последният обявен XI на всеки отбор, без потвърдени аутове. Официалният състав обикновено излиза около час преди началото — тогава линиите за точни удари се обновяват.
Konyaspor4-2-3-1
Gençlerbirliği S.K.4-1-4-1
Аналитични оценки от модела по пазари — не гаранция
Оценката е по скала от 10 — сила на модела за този пазар, не вероятност той да се случи.
Konyaspor да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Konyaspor или равен (1X)
9.5/10
По-защитен вариант от чиста победа.
Konyaspor −1.5
5.0/10
Изисква победа с поне два гола.
Konyaspor да спечели на нула
5.5/10
Gençlerbirliği S.K. все още има шанс да вкара.
1X е най-високата оценка, защото Konyaspor има 54.7% за победа и още 26.7% за равенство — общо 81.4% покритие. Чистата победа е по-слаба при 54.7%. −1.5 и победа на нула падат, защото Poisson дава само 18.7% за +2 гола, а Gençlerbirliği S.K. има 1.00 xG.
Оценките са от 1X2 и Poisson върху същото xG — модел, не гаранция.
Над 2.5 гола
7.0/10
Отворен сценарий.
Под 2.5 гола
7.5/10
Тесен / предпазлив мач.
Двата отбора да вкарат — Да
7.0/10
И двата да намерят мрежата.
Двата отбора да вкарат — Не
7.5/10
Поне един остава без гол.
xG е 1.25–1.00 (общо 2.25). Затова Под 2.5 (55%) е по-логичен от Над (45%). ГГ Не (52%) следва същия тесен профил.
Над/Под е смесен пазар + xG. Точните резултати са отделно по-долу.
Над 7.5 общо корнера
8.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 8.5 общо корнера
7.0/10
Близко до очакването (~8.4).
Над 9.5 общо корнера
6.0/10
Над очакването — повече риск.
Под 8.5 общо корнера
7.0/10
Обратната страна на основната линия.
От xG/темпо очакваме около 8.4 корнера (не е линия на букмейкър). Линиите са около това число: Над 7.5 е по-сигурното покритие, Над 9.5 вече иска повече корнери от очакваното. Konyaspor като фаворит би трябвало да държат повече топка от Gençlerbirliği S.K..
Ориентировъчни оценки от xG/темпо — не потвърдени вероятности за конкретна корнер линия.
Над 2.5 картона
8.5/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 3.5 картона
6.5/10
Близко до очакването (~3.3).
Над 4.5 картона
5.0/10
Над очакването — повече риск.
Под 3.5 картона
7.5/10
Обратната страна на основната линия.
Няма данни за съдия в този мач. Линиите са около очакване ~3.3 картона от близостта на 1X2 и xG. Над 2.5 е по-сигурното покритие; Над 4.5 е по-рисковата граница.
Аналитична оценка, не потвърдена статистика по линии картони.
Jackson Muleka 0.5+ точен удар
8.5/10
Най-логичният индивидуален точен удар.
Jackson Muleka 1.5+ точни удара
6.0/10
Изисква поне два точни удара.
Pedro Mendes 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
Pedro Mendes 1.5+ точни удара
5.0/10
Изисква поне два точни удара.
Diogo Gonçalves 0.5+ точен удар
7.0/10
Атакуващ от примерния състав.
Rajmund Tóth 0.5+ точен удар
7.0/10
Атакуващ от примерния състав.
Deniz Türüç 0.5+ точен удар
7.0/10
Атакуващ от примерния състав.
Marko Jevtović 0.5+ точен удар
6.5/10
Атакуващ от примерния състав.
Примерни състави (последен XI, без обявени аутове). От xG (1.25–1.00) очакваме ~7.5 точни удара — най-логични са 0.5+ за Jackson Muleka, Pedro Mendes, Diogo Gonçalves. Ако някой не стартира, линията не важи.
Ориентир от xG и позиция в състава, не букмейкърска статистика за точни удари.
Решение на модела
Бърза диагностика преди задълбочен анализ.
Убеденост
32/100
Слаба (32/100) — слаба убеденост. Само ако коефициентът надплаща.
Риск
78/100
Висок риск (78/100, Висок риск) — слаба яснота и/или контузии, разминаване на модели, оскъдни данни, движение на коефициента или липсващи състави.
Стойност
Не
Няма превес ≥ 4пп — най-вероятният изход не е задължително най-добрият залог.
Анализ
Konyaspor приемат Gençlerbirliği S.K. в Süper Lig. Вероятностите са 54.7% – 26.7% – 18.7% при xG 1.25–1.00 (общо 2.25). Последна среща: Konyaspor 1–0 Gençlerbirliği S.K.. Основният прочит на модела е Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате..
Изведени изводи
xG модел: 1.25 – 1.00 (общо 2.25). Офанзивно предимство: Konyaspor.
Konyaspor с 28 точки преднина по обща сила на модела (64% срещу 36%).
Последни 5: Konyaspor 5 т. (1П-2Р-2З) · Gençlerbirliği S.K. 1 т. (0П-1Р-4З).
Голов профил: Konyaspor 0.50 за / 1.10 срещу · Gençlerbirliği S.K. 0.90 за / 2.00 срещу (общо 1.40).
Последни 9 директни: Konyaspor 3П · 3Р · Gençlerbirliği S.K. 3П.
Ключови фактори от модела
Тактически бележки
Изравнен двубой — никой не доминира в създаването на положения; очаквай конкурентен мач със среден тотал. xG профилът е близък, но Konyaspor са фаворит по сила/1X2 (сила 64 срещу 36, 55%) — те трябва да диктуват повечето от мача. В последните 5 директни средно 1.4 гола — Над 2.5 в 2/5, ГГ в 1/5. Директните срещи клонят към по-стегнат тотал (често Под 2.5).
Точни резултати от Poisson върху същото xG (не се пренормират до 100%). Над/Под горе е смесен пазар+xG модел — Poisson Под/Над е посочен в прочита по пазари. 1X2 е ансамбъл; равенството събира всички равни резултати.
Източник: API-Football. 1X2 е един ансамбъл (след липси и калибрация). Състави: примерни (последен XI).