Napoli да спечели
6.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Зареждане на прогнози…
Зареждане на анализа на мача…

FC Porto
Сила 42
22:00 бълг. време

Napoli
Сила 59
Вероятности, очаквани голове и прогноза
Натисни отбор или равенство — повторно връща общия изглед
1.42–1.70
xG
59%
ГГ Да
58%
Над 2.5
42%
Под 2.5
Препоръка
Ограничени данни и тънък превес — препоръчваме изчакване.
Моделът не вижда достатъчен превес за ясен избор при тези данни.
Аналитични оценки от модела по пазари — не гаранция
Оценката е по скала от 10 — сила на модела за този пазар, не вероятност той да се случи.
Napoli да спечели
6.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Равен или Napoli (X2)
8.0/10
По-защитен вариант от чиста победа.
Napoli −1.5
5.0/10
Изисква победа с поне два гола.
Napoli да спечели на нула
5.0/10
FC Porto все още има шанс да вкара.
1X е най-високата оценка, защото Napoli има 39.1% за победа и още 26.5% за равенство — общо 65.6% покритие. Чистата победа е по-слаба при 39.1%. −1.5 и победа на нула падат, защото Poisson дава само 23.1% за +2 гола, а FC Porto има 1.42 xG.
Оценките са от 1X2 и Poisson върху същото xG — модел, не гаранция.
Над 2.5 гола
7.5/10
Отворен сценарий.
Под 2.5 гола
6.5/10
Тесен / предпазлив мач.
Двата отбора да вкарат — Да
7.5/10
И двата да намерят мрежата.
Двата отбора да вкарат — Не
6.5/10
Поне един остава без гол.
xG е 1.42–1.70 (общо 3.12). Затова Над 2.5 (58%) стои над Под (42%). ГГ Да (59%) върви с по-отворения сценарий.
Над/Под е смесен пазар + xG. Точните резултати са отделно по-долу.
Над 9.5 общо корнера
8.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 10.5 общо корнера
7.0/10
Близко до очакването (~10.2).
Над 11.5 общо корнера
6.0/10
Над очакването — повече риск.
Под 10.5 общо корнера
7.5/10
Обратната страна на основната линия.
От xG/темпо очакваме около 10.2 корнера (не е линия на букмейкър). Линиите са около това число: Над 9.5 е по-сигурното покритие, Над 11.5 вече иска повече корнери от очакваното. Napoli като фаворит би трябвало да държат повече топка от FC Porto.
Ориентировъчни оценки от xG/темпо — не потвърдени вероятности за конкретна корнер линия.
Над 2.5 картона
9.5/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 3.5 картона
7.5/10
Близко до очакването (~3.8).
Над 4.5 картона
6.0/10
Над очакването — повече риск.
Под 3.5 картона
6.5/10
Обратната страна на основната линия.
Съдия: Michael Oliver. Нямаме негов среден брой картони в модела, затова линиите са около очакване ~3.8 от близостта на 1X2 и xG. Над 2.5 е по-сигурното покритие; Над 4.5 вече е над средното.
Аналитична оценка, не потвърдена статистика по линии картони.
M. Politano 0.5+ точен удар
9.0/10
Най-логичният индивидуален точен удар.
M. Politano 1.5+ точни удара
7.0/10
Изисква поне два точни удара.
L. Lucca 0.5+ точен удар
9.0/10
Атакуващ от примерния състав.
L. Lucca 1.5+ точни удара
7.0/10
Изисква поне два точни удара.
N. Lang 0.5+ точен удар
9.0/10
Атакуващ от примерния състав.
Pepê Aquino 0.5+ точен удар
9.0/10
Атакуващ от примерния състав.
Samu 0.5+ точен удар
9.0/10
Атакуващ от примерния състав.
Borja Sainz 0.5+ точен удар
9.0/10
Атакуващ от примерния състав.
Примерни състави (последен XI, без обявени аутове). От xG (1.42–1.70) очакваме ~10.4 точни удара — най-логични са 0.5+ за M. Politano, L. Lucca, N. Lang. Ако някой не стартира, линията не важи.
Ориентир от xG и позиция в състава, не букмейкърска статистика за точни удари.
Отбори · форма · статистика
ELO предимство
Няма данни
Форма · домакин
Форма · гост
Голов профил (средни)
FC 0.70 вкарани / 2.00 допуснати · NAP 1.70 / 2.30
xG в мача
1.42 – 1.70 xG
Контузии / отсъствия
FC : 6 · NAP: 13
Бързи сигнали
Няма налична H2H история за тази двойка.
Домакин
FC Porto
Атака
критично
Защита
75%
Вер. за победа
-6.9пп
Липси
6
5 аут · 1 под въпрос
6 липси (5 аут, 1 под въпрос) преди началото.
Гост
Napoli
Атака
критично
Защита
54%
Вер. за победа
-9пп
Липси
13
8 аут · 5 под въпрос
13 липси (8 аут, 5 под въпрос) преди началото.
Последният обявен XI на всеки отбор, без потвърдени аутове. Официалният състав обикновено излиза около час преди началото — тогава линиите за точни удари се обновяват.
FC Porto4-3-3
Napoli4-3-3
Решение на модела
Бърза диагностика преди задълбочен анализ.
Убеденост
28/100
Слаба (28/100) — слаба убеденост. Само ако коефициентът надплаща.
Риск
95/100
Висок риск (95/100, Висок риск) — слаба яснота и/или контузии, разминаване на модели, оскъдни данни, движение на коефициента или липсващи състави.
Стойност
Не
Няма превес ≥ 4пп — най-вероятният изход не е задължително най-добрият залог.
Анализ
FC Porto приемат Napoli в UEFA Champions League. Вероятностите са 34.4% – 26.5% – 39.1% при xG 1.42–1.70 (общо 3.12). FC Porto без Gabriel Mec, William Gomes. Основният прочит на модела е Ограничени данни и тънък превес — препоръчваме изчакване..
Изведени изводи
xG модел: 1.42 – 1.70 (общо 3.12). Офанзивно предимство: Napoli.
Napoli с 17 точки преднина по обща сила на модела (42% срещу 59%).
Последни 3: FC Porto 0 т. (0П-0Р-3З) · Napoli 3 т. (1П-0Р-2З).
Голов профил: FC Porto 0.70 за / 2.00 срещу · Napoli 1.70 за / 2.30 срещу (общо 2.40).
Пазарът и моделът са близо (най-добра разлика 13.5пп на 2).
Ключови фактори от модела
Тактически бележки
Изравнен двубой — никой не доминира в създаването на положения; очаквай конкурентен мач със среден тотал. Napoli могат да наказват в преход — атаката им изглежда по-опасна срещу блока на FC Porto.
Точни резултати от Poisson върху същото xG (не се пренормират до 100%). Над/Под горе е смесен пазар+xG модел — Poisson Под/Над е посочен в прочита по пазари. 1X2 е ансамбъл; равенството събира всички равни резултати.
Източник: API-Football. 1X2 е един ансамбъл (след липси и калибрация). Състави: примерни (последен XI).