Fenerbahçe да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Зареждане на прогнози…
Зареждане на анализа на мача…

Fenerbahçe
Сила 55
19:45 бълг. време

Slavia Praha
Сила 45
Вероятности, очаквани голове и прогноза
Натисни отбор или равенство — повторно връща общия изглед
1.90–0.80
xG
49%
ГГ Да
50%
Над 2.5
50%
Под 2.5
Препоръка
Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате.
Моделът не вижда достатъчен превес за ясен избор при тези данни.
Отбори · форма · статистика
ELO предимство
Няма данни
Форма · домакин
Форма · гост
Голов профил (средни)
FEN 1.30 вкарани / 0.60 допуснати · SP 1.00 / 2.50
xG в мача
1.90 – 0.80 xG
Контузии / отсъствия
Няма отчетени контузии
Директни срещи
3 последни срещи в базата
Бързи сигнали
Последни 3 директни срещи
1
Домакин
0
Равни
2
Гост
Последни срещи
Няма отчетени контузии
Последният обявен XI на всеки отбор, без потвърдени аутове. Официалният състав обикновено излиза около час преди началото — тогава линиите за точни удари се обновяват.
Fenerbahçe4-2-3-1
Slavia Praha4-2-3-1
Аналитични оценки от модела по пазари — не гаранция
Оценката е по скала от 10 — сила на модела за този пазар, не вероятност той да се случи.
Fenerbahçe да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Fenerbahçe или равен (1X)
9.5/10
По-защитен вариант от чиста победа.
Fenerbahçe −1.5
6.0/10
Изисква победа с поне два гола.
Fenerbahçe да спечели на нула
6.5/10
Slavia Praha все още има шанс да вкара.
1X е най-високата оценка, защото Fenerbahçe има 54.7% за победа и още 26.7% за равенство — общо 81.4% покритие. Чистата победа е по-слаба при 54.7%. −1.5 и победа на нула падат, защото Poisson дава само 37.9% за +2 гола, а Slavia Praha има 0.80 xG.
Оценките са от 1X2 и Poisson върху същото xG — модел, не гаранция.
Над 2.5 гола
7.0/10
Отворен сценарий.
Под 2.5 гола
7.0/10
Тесен / предпазлив мач.
Двата отбора да вкарат — Да
7.0/10
И двата да намерят мрежата.
Двата отбора да вкарат — Не
7.0/10
Поне един остава без гол.
xG е 1.90–0.80 (общо 2.70). Затова Над 2.5 (50%) стои над Под (50%). ГГ Да (49%) върви с по-отворения сценарий.
Над/Под е смесен пазар + xG. Точните резултати са отделно по-долу.
Над 8.5 общо корнера
8.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 9.5 общо корнера
7.0/10
Близко до очакването (~9.3).
Над 10.5 общо корнера
6.0/10
Над очакването — повече риск.
Под 9.5 общо корнера
7.5/10
Обратната страна на основната линия.
От xG/темпо очакваме около 9.3 корнера (не е линия на букмейкър). Линиите са около това число: Над 8.5 е по-сигурното покритие, Над 10.5 вече иска повече корнери от очакваното. Fenerbahçe като фаворит би трябвало да държат повече топка от Slavia Praha.
Ориентировъчни оценки от xG/темпо — не потвърдени вероятности за конкретна корнер линия.
Над 2.5 картона
9.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 3.5 картона
7.5/10
Близко до очакването (~3.7).
Над 4.5 картона
5.5/10
Над очакването — повече риск.
Под 3.5 картона
7.0/10
Обратната страна на основната линия.
Няма данни за съдия в този мач. Линиите са около очакване ~3.7 картона от близостта на 1X2 и xG. Над 2.5 е по-сигурното покритие; Над 4.5 е по-рисковата граница.
Аналитична оценка, не потвърдена статистика по линии картони.
V. Muriqi 0.5+ точен удар
9.5/10
Най-логичният индивидуален точен удар.
V. Muriqi 1.5+ точни удара
7.5/10
Изисква поне два точни удара.
K. Akturkoglu 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
K. Akturkoglu 1.5+ точни удара
5.5/10
Изисква поне два точни удара.
M. Asensio 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
M. Greenwood 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
M. Guendouzi 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
N. Kante 0.5+ точен удар
7.5/10
Атакуващ от примерния състав.
Примерни състави (последен XI, без обявени аутове). От xG (1.90–0.80) очакваме ~9.0 точни удара — най-логични са 0.5+ за V. Muriqi, K. Akturkoglu, M. Asensio. Ако някой не стартира, линията не важи.
Ориентир от xG и позиция в състава, не букмейкърска статистика за точни удари.
Решение на модела
Бърза диагностика преди задълбочен анализ.
Убеденост
32/100
Слаба (32/100) — слаба убеденост. Само ако коефициентът надплаща.
Риск
78/100
Висок риск (78/100, Висок риск) — слаба яснота и/или контузии, разминаване на модели, оскъдни данни, движение на коефициента или липсващи състави.
Стойност
Не
Няма превес ≥ 4пп — най-вероятният изход не е задължително най-добрият залог.
Анализ
Fenerbahçe приемат Slavia Praha в UEFA Champions League. Вероятностите са 54.7% – 26.7% – 18.7% при xG 1.90–0.80 (общо 2.70). Последна среща: Slavia Praha 1–2 Fenerbahçe. Основният прочит на модела е Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате..
Изведени изводи
xG модел: 1.90 – 0.80 (общо 2.70). Офанзивно предимство: Fenerbahçe.
Fenerbahçe с 10 точки преднина по обща сила на модела (55% срещу 45%).
Последни 5: Fenerbahçe 11 т. (3П-2Р-0З) · Slavia Praha 0 т. (0П-0Р-2З).
Голов профил: Fenerbahçe 1.30 за / 0.60 срещу · Slavia Praha 1.00 за / 2.50 срещу (общо 2.30).
Последни 3 директни: Fenerbahçe 1П · 0Р · Slavia Praha 2П.
Ключови фактори от модела
Тактически бележки
Единият отбор изглежда ясно по-остър в атака — другият по-скоро ще се свие назад и ще играе на резултат. Fenerbahçe би трябвало да държат натиска напред — атаката им изглежда по-остра от защитата на Slavia Praha. В последните 3 директни средно 4.33 гола — Над 2.5 в 3/3, ГГ в 3/3. Последните 3 директни са били с Над 2.5. ГГ Да в 3 поредни директни срещи.
Точни резултати от Poisson върху същото xG (не се пренормират до 100%). Над/Под горе е смесен пазар+xG модел — Poisson Под/Над е посочен в прочита по пазари. 1X2 е ансамбъл; равенството събира всички равни резултати.
Източник: API-Football. 1X2 е един ансамбъл (след липси и калибрация). Състави: примерни (последен XI).