Arsenal да спечели
9.0/10
Най-логичният изход по модела.
Зареждане на прогнози…
Зареждане на анализа на мача…

Slavia Praha
Сила 20
22:00 бълг. време

Arsenal
Сила 80
Вероятности, очаквани голове и прогноза
Натисни отбор или равенство — повторно връща общия изглед
0.86–2.15
xG
51%
ГГ Да
57%
Над 2.5
43%
Под 2.5
Прогноза
Arsenal · Гост (2)@ 1.25
Най-силният сигнал по модела е Arsenal · Гост (2) (74.4%) при xG 0.86–2.15. Пазарът за голове е 57% Над 2.5.
Това е най-вероятният изход, не препоръчителен залог. Отрицателен превес означава, че пазарът вече е по-скъп от модела. Стойност се маркира отделно само при превес ≥ 4пп.
Аналитични оценки от модела по пазари — не гаранция
Оценката е по скала от 10 — сила на модела за този пазар, не вероятност той да се случи.
Arsenal да спечели
9.0/10
Най-логичният изход по модела.
Равен или Arsenal (X2)
9.5/10
По-защитен вариант от чиста победа.
Arsenal −1.5
6.5/10
Изисква победа с поне два гола.
Arsenal да спечели на нула
6.0/10
Slavia Praha все още има шанс да вкара.
1X е най-високата оценка, защото Arsenal има 74.4% за победа и още 25.6% за равенство — общо 100.0% покритие. Чистата победа е по-слаба при 74.4%. −1.5 и победа на нула падат, защото Poisson дава само 42.7% за +2 гола, а Slavia Praha има 0.86 xG.
Оценките са от 1X2 и Poisson върху същото xG — модел, не гаранция.
Над 2.5 гола
7.5/10
Отворен сценарий.
Под 2.5 гола
6.5/10
Тесен / предпазлив мач.
Двата отбора да вкарат — Да
7.0/10
И двата да намерят мрежата.
Двата отбора да вкарат — Не
7.0/10
Поне един остава без гол.
xG е 0.86–2.15 (общо 3.01). Затова Над 2.5 (57%) стои над Под (43%). ГГ Да (51%) върви с по-отворения сценарий.
Над/Под е смесен пазар + xG. Точните резултати са отделно по-долу.
Над 8.5 общо корнера
8.5/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 9.5 общо корнера
7.5/10
Близко до очакването (~10.0).
Над 10.5 общо корнера
6.5/10
Над очакването — повече риск.
Под 9.5 общо корнера
6.5/10
Обратната страна на основната линия.
От xG/темпо очакваме около 10.0 корнера (не е линия на букмейкър). Линиите са около това число: Над 8.5 е по-сигурното покритие, Над 10.5 вече иска повече корнери от очакваното. Arsenal като фаворит би трябвало да държат повече топка от Slavia Praha.
Ориентировъчни оценки от xG/темпо — не потвърдени вероятности за конкретна корнер линия.
Над 2.5 картона
9.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 3.5 картона
7.0/10
Близко до очакването (~3.4).
Над 4.5 картона
5.0/10
Над очакването — повече риск.
Под 3.5 картона
7.0/10
Обратната страна на основната линия.
Съдия: Tobias Stieler. Нямаме негов среден брой картони в модела, затова линиите са около очакване ~3.4 от близостта на 1X2 и xG. Над 2.5 е по-сигурното покритие; Над 4.5 вече е над средното.
Аналитична оценка, не потвърдена статистика по линии картони.
K. Havertz 0.5+ точен удар
9.5/10
Най-логичният индивидуален точен удар.
K. Havertz 1.5+ точни удара
8.0/10
Изисква поне два точни удара.
C. Tzolis 0.5+ точен удар
8.5/10
Атакуващ от примерния състав.
C. Tzolis 1.5+ точни удара
5.5/10
Изисква поне два точни удара.
M. Ødegaard 0.5+ точен удар
8.5/10
Атакуващ от примерния състав.
N. Madueke 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
Bruno Guimarães 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
D. Rice 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
Примерни състави (последен XI, без обявени аутове). От xG (0.86–2.15) очакваме ~10.0 точни удара — най-логични са 0.5+ за K. Havertz, C. Tzolis, M. Ødegaard. Ако някой не стартира, линията не важи.
Ориентир от xG и позиция в състава, не букмейкърска статистика за точни удари.
Отбори · форма · статистика
ELO предимство
Няма данни
Форма · домакин
Форма · гост
Голов профил (средни)
SP 1.30 вкарани / 2.30 допуснати · ARS 2.00 / 0.70
xG в мача
0.86 – 2.15 xG
Контузии / отсъствия
SP: 9 · ARS: 2
Директни срещи
3 последни срещи в базата
Бързи сигнали
Последни 3 директни срещи
0
Домакин
1
Равни
2
Гост
Последни срещи
Домакин
Slavia Praha
Атака
критично
Защита
70%
Вер. за победа
-8.3пп
Липси
9
5 аут · 4 под въпрос
9 липси (5 аут, 4 под въпрос) преди началото.
Гост
Arsenal
Атака
средно
Защита
82%
Вер. за победа
-2.7пп
Липси
2
2 аут · 0 под въпрос
2 липси (2 аут, 0 под въпрос) преди началото.
Последният обявен XI на всеки отбор, без потвърдени аутове. Официалният състав обикновено излиза около час преди началото — тогава линиите за точни удари се обновяват.
Slavia Praha3-4-2-1
Arsenal4-2-3-1
Решение на модела
Бърза диагностика преди задълбочен анализ.
Убеденост
80/100
Висока (80/100) — голяма убеденост на модела (яснота на прогнозата), не вероятност за победа.
Риск
42/100
Контролиран риск (42/100, Умерен) — по-ясна прогноза с малко допълнителна несигурност.
Стойност
Не
Няма превес ≥ 4пп — най-вероятният изход не е задължително най-добрият залог.
Анализ
Slavia Praha приемат Arsenal в UEFA Champions League. Вероятностите са 0.0% – 25.6% – 74.4% при xG 0.86–2.15 (общо 3.01). Последна среща: Slavia Praha 0–3 Arsenal. Slavia Praha без A. Ouanda; Arsenal без B. Saka, W. Saliba. Основният прочит на модела е Ограничени данни и тънък превес — препоръчваме изчакване..
Изведени изводи
xG модел: 0.86 – 2.15 (общо 3.01). Офанзивно предимство: Arsenal.
Arsenal с 60 точки преднина по обща сила на модела (20% срещу 80%).
Последни 3: Slavia Praha 1 т. (0П-1Р-2З) · Arsenal 7 т. (2П-1Р-0З).
Голов профил: Slavia Praha 1.30 за / 2.30 срещу · Arsenal 2.00 за / 0.70 срещу (общо 3.30).
Последни 3 директни: Slavia Praha 0П · 1Р · Arsenal 2П.
Основният избор няма стойност. Най-голям превес другаде (не е препоръката): X @ 6.50 (+10.2пп).
Ключови фактори от модела
Тактически бележки
Единият отбор изглежда ясно по-остър в атака — другият по-скоро ще се свие назад и ще играе на резултат. Arsenal могат да наказват в преход — атаката им изглежда по-опасна срещу блока на Slavia Praha. В последните 3 директни средно 3 гола — Над 2.5 в 2/3, ГГ в 1/3. Последните 2 директни са били с Над 2.5. Директните срещи клонят към отворен, голови мачове.
Точни резултати от Poisson върху същото xG (не се пренормират до 100%). Над/Под горе е смесен пазар+xG модел — Poisson Под/Над е посочен в прочита по пазари. 1X2 е ансамбъл; равенството събира всички равни резултати.
Източник: API-Football. 1X2 е един ансамбъл (след липси и калибрация). Състави: примерни (последен XI).