VfB Stuttgart да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Зареждане на прогнози…
Зареждане на анализа на мача…

Slovan Bratislava
Сила 46
22:00 бълг. време

VfB Stuttgart
Сила 54
Вероятности, очаквани голове и прогноза
Натисни отбор или равенство — повторно връща общия изглед
1.28–2.02
xG
59%
ГГ Да
62%
Над 2.5
38%
Под 2.5
Прогноза
Под 2.5 гола@ 3.40
Моделът дава 37.8% при коеф. 3.40 — силна стойност (+8.4пп спрямо пазара). Очакваните голове са 3.30, което подкрепя избора на Под 2.5 гола.
Отбори · форма · статистика
ELO предимство
Няма данни
Форма · домакин
Форма · гост
Голов профил (средни)
SB 1.60 вкарани / 1.40 допуснати · VS 3.00 / 1.00
xG в мача
1.28 – 2.02 xG
Контузии / отсъствия
SB: 3 · VS: 8
Директни срещи
1 последни срещи в базата
Бързи сигнали
Последни 1 директни срещи
0
Домакин
0
Равни
1
Гост
Последни срещи
Домакин
Slovan Bratislava
Атака
средно
Защита
86%
Вер. за победа
-3.9пп
Липси
3
3 аут · 0 под въпрос
3 липси (3 аут, 0 под въпрос) преди началото.
Гост
VfB Stuttgart
Атака
критично
Защита
62%
Вер. за победа
-9пп
Липси
8
8 аут · 0 под въпрос
8 липси (8 аут, 0 под въпрос) преди началото.
Slovan Bratislava4-2-3-1
Резерви
VfB Stuttgart4-2-3-1
Резерви
Аналитични оценки от модела по пазари — не гаранция
Оценката е по скала от 10 — сила на модела за този пазар, не вероятност той да се случи.
VfB Stuttgart да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Равен или VfB Stuttgart (X2)
9.5/10
По-защитен вариант от чиста победа.
VfB Stuttgart −1.5
6.0/10
Изисква победа с поне два гола.
VfB Stuttgart да спечели на нула
5.0/10
Slovan Bratislava все още има шанс да вкара.
1X е най-високата оценка, защото VfB Stuttgart има 55.3% за победа и още 29.3% за равенство — общо 84.6% покритие. Чистата победа е по-слаба при 55.3%. −1.5 и победа на нула падат, защото Poisson дава само 32.0% за +2 гола, а Slovan Bratislava има 1.28 xG.
Оценките са от 1X2 и Poisson върху същото xG — модел, не гаранция.
Над 2.5 гола
8.0/10
Отворен сценарий.
Под 2.5 гола
6.0/10
Тесен / предпазлив мач.
Двата отбора да вкарат — Да
8.0/10
И двата да намерят мрежата.
Двата отбора да вкарат — Не
6.5/10
Поне един остава без гол.
xG е 1.28–2.02 (общо 3.30). Затова Над 2.5 (62%) стои над Под (38%). ГГ Да (59%) върви с по-отворения сценарий.
Над/Под е смесен пазар + xG. Точните резултати са отделно по-долу.
Над 9.5 общо корнера
8.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 10.5 общо корнера
7.0/10
Близко до очакването (~10.6).
Над 11.5 общо корнера
6.0/10
Над очакването — повече риск.
Под 10.5 общо корнера
7.0/10
Обратната страна на основната линия.
От xG/темпо очакваме около 10.6 корнера (не е линия на букмейкър). Линиите са около това число: Над 9.5 е по-сигурното покритие, Над 11.5 вече иска повече корнери от очакваното. VfB Stuttgart като фаворит би трябвало да държат повече топка от Slovan Bratislava.
Ориентировъчни оценки от xG/темпо — не потвърдени вероятности за конкретна корнер линия.
Над 2.5 картона
9.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 3.5 картона
7.5/10
Близко до очакването (~3.6).
Над 4.5 картона
5.5/10
Над очакването — повече риск.
Под 3.5 картона
7.0/10
Обратната страна на основната линия.
Съдия: Irfan Peljto. Нямаме негов среден брой картони в модела, затова линиите са около очакване ~3.6 от близостта на 1X2 и xG. Над 2.5 е по-сигурното покритие; Над 4.5 вече е над средното.
Аналитична оценка, не потвърдена статистика по линии картони.
D. Pejčinović 0.5+ точен удар
9.5/10
Най-логичният индивидуален точен удар.
D. Pejčinović 1.5+ точни удара
7.5/10
Изисква поне два точни удара.
A. Šporar 0.5+ точен удар
8.5/10
Атакуващ от обявения състав.
A. Šporar 1.5+ точни удара
6.0/10
Изисква поне два точни удара.
C. Führich 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от обявения състав.
D. Undav 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от обявения състав.
B. El Khannouss 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от обявения състав.
A. Stiller 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от обявения състав.
Линиите са само за футболисти от обявения състав. От xG (1.28–2.02) очакваме ~11.0 точни удара в мача — най-логични са 0.5+ за D. Pejčinović, A. Šporar, C. Führich. Ако някой не стартира, линията пада.
Ориентир от xG и позиция в състава, не букмейкърска статистика за точни удари.
Решение на модела
Бърза диагностика преди задълбочен анализ.
Убеденост
28/100
Слаба (28/100) — слаба убеденост. Само ако коефициентът надплаща.
Риск
87/100
Висок риск (87/100, Висок риск) — слаба яснота и/или контузии, разминаване на модели, оскъдни данни, движение на коефициента или липсващи състави.
Стойност
Да
Моделът намира коефициент над честната стойност (превес ≥ 4пп).
Анализ
Slovan Bratislava приемат VfB Stuttgart в UEFA Champions League. Вероятностите са 15.4% – 29.3% – 55.3% при xG 1.28–2.02 (общо 3.30). Последна среща: Slovan Bratislava 1–3 VfB Stuttgart. Slovan Bratislava без M. Kukharevych, M. Kianga, A. Griger; VfB Stuttgart без T. Tomas, M. Mittelstadt, A. Al Dakhil. Основният прочит на модела е Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате..
Изведени изводи
xG модел: 1.28 – 2.02 (общо 3.30). Офанзивно предимство: VfB Stuttgart.
VfB Stuttgart с 8 точки преднина по обща сила на модела (46% срещу 54%).
Последни 5: Slovan Bratislava 10 т. (3П-1Р-1З) · VfB Stuttgart 3 т. (1П-0Р-0З).
Голов профил: Slovan Bratislava 1.60 за / 1.40 срещу · VfB Stuttgart 3.00 за / 1.00 срещу (общо 4.60).
Последни 1 директни: Slovan Bratislava 0П · 0Р · VfB Stuttgart 1П.
Стойност на основния избор (Под 2.5): коеф. 3.40 → 29.4% — модел 37.8% (+8.4пп).
Ключови фактори от модела
Тактически бележки
Очаквай отворен, динамичен мач — и двата отбора трябва да стигнат до положения, а головете изглеждат вероятни и от двете страни. VfB Stuttgart изглеждат по-остри в създаването на положения — следи прехода и контраатаките.
Точни резултати от Poisson върху същото xG (не се пренормират до 100%). Над/Под горе е смесен пазар+xG модел — Poisson Под/Над е посочен в прочита по пазари. 1X2 е ансамбъл; равенството събира всички равни резултати.
Източник: API-Football. 1X2 е един ансамбъл (след липси и калибрация). Състави: обявени.