Ferencvarosi TC да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Зареждане на прогнози…
Зареждане на анализа на мача…

Ferencvarosi TC
Сила 59
22:00 бълг. време

Plzen
Сила 41
Вероятности, очаквани голове и прогноза
Натисни отбор или равенство — повторно връща общия изглед
2.03–1.14
xG
57%
ГГ Да
59%
Над 2.5
41%
Под 2.5
Прогноза
Ferencvarosi TC · Домакин (1)@ 1.91
Най-силният сигнал по модела е Ferencvarosi TC · Домакин (1) (52.6%) при xG 2.03–1.14. Пазарът за голове е 59% Над 2.5.
Това е най-вероятният изход, не препоръчителен залог. Отрицателен превес означава, че пазарът вече е по-скъп от модела. Стойност се маркира отделно само при превес ≥ 4пп.
Отбори · форма · статистика
ELO предимство
Няма данни
Форма · домакин
Форма · гост
Голов профил (средни)
FER 2.10 вкарани / 0.70 допуснати · PLZ 1.70 / 2.30
xG в мача
2.03 – 1.14 xG
Контузии / отсъствия
FER: 8 · PLZ: 4
Директни срещи
5 последни срещи в базата
Бързи сигнали
Последни 5 директни срещи
1
Домакин
2
Равни
2
Гост
Последни срещи
Домакин
Ferencvarosi TC
Атака
критично
Защита
65%
Вер. за победа
-9пп
Липси
8
7 аут · 1 под въпрос
8 липси (7 аут, 1 под въпрос) преди началото.
Гост
Plzen
Атака
високо
Защита
81%
Вер. за победа
-5.2пп
Липси
4
4 аут · 0 под въпрос
4 липси (4 аут, 0 под въпрос) преди началото.
Ferencvarosi TC4-2-3-1
Резерви
Plzen4-2-3-1
Резерви
Аналитични оценки от модела по пазари — не гаранция
Оценката е по скала от 10 — сила на модела за този пазар, не вероятност той да се случи.
Ferencvarosi TC да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Ferencvarosi TC или равен (1X)
9.0/10
По-защитен вариант от чиста победа.
Ferencvarosi TC −1.5
6.0/10
Изисква победа с поне два гола.
Ferencvarosi TC да спечели на нула
5.5/10
Plzen все още има шанс да вкара.
1X е най-високата оценка, защото Ferencvarosi TC има 52.6% за победа и още 25.9% за равенство — общо 78.5% покритие. Чистата победа е по-слаба при 52.6%. −1.5 и победа на нула падат, защото Poisson дава само 34.6% за +2 гола, а Plzen има 1.14 xG.
Оценките са от 1X2 и Poisson върху същото xG — модел, не гаранция.
Над 2.5 гола
7.5/10
Отворен сценарий.
Под 2.5 гола
6.5/10
Тесен / предпазлив мач.
Двата отбора да вкарат — Да
7.5/10
И двата да намерят мрежата.
Двата отбора да вкарат — Не
6.5/10
Поне един остава без гол.
xG е 2.03–1.14 (общо 3.17). Затова Над 2.5 (59%) стои над Под (41%). ГГ Да (57%) върви с по-отворения сценарий.
Над/Под е смесен пазар + xG. Точните резултати са отделно по-долу.
Над 9.5 общо корнера
8.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 10.5 общо корнера
7.0/10
Близко до очакването (~10.3).
Над 11.5 общо корнера
6.0/10
Над очакването — повече риск.
Под 10.5 общо корнера
7.5/10
Обратната страна на основната линия.
От xG/темпо очакваме около 10.3 корнера (не е линия на букмейкър). Линиите са около това число: Над 9.5 е по-сигурното покритие, Над 11.5 вече иска повече корнери от очакваното. Ferencvarosi TC като фаворит би трябвало да държат повече топка от Plzen.
Ориентировъчни оценки от xG/темпо — не потвърдени вероятности за конкретна корнер линия.
Над 2.5 картона
9.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 3.5 картона
7.5/10
Близко до очакването (~3.7).
Над 4.5 картона
5.5/10
Над очакването — повече риск.
Под 3.5 картона
6.5/10
Обратната страна на основната линия.
Съдия: Damian Sylwestrzak. Нямаме негов среден брой картони в модела, затова линиите са около очакване ~3.7 от близостта на 1X2 и xG. Над 2.5 е по-сигурното покритие; Над 4.5 вече е над средното.
Аналитична оценка, не потвърдена статистика по линии картони.
K. Lisztes 0.5+ точен удар
9.5/10
Най-логичният индивидуален точен удар.
K. Lisztes 1.5+ точни удара
7.5/10
Изисква поне два точни удара.
C. Kabongo 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от обявения състав.
C. Kabongo 1.5+ точни удара
5.5/10
Изисква поне два точни удара.
V. Birmančević 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от обявения състав.
K. Zachariassen 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от обявения състав.
B. Yusuf 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от обявения състав.
Á. Nagy 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от обявения състав.
Линиите са само за футболисти от обявения състав. От xG (2.03–1.14) очакваме ~10.6 точни удара в мача — най-логични са 0.5+ за K. Lisztes, C. Kabongo, V. Birmančević. Ако някой не стартира, линията пада.
Ориентир от xG и позиция в състава, не букмейкърска статистика за точни удари.
Решение на модела
Бърза диагностика преди задълбочен анализ.
Убеденост
45/100
Слаба (45/100) — слаба убеденост. Само ако коефициентът надплаща.
Риск
75/100
Висок риск (75/100, Висок риск) — слаба яснота и/или контузии, разминаване на модели, оскъдни данни, движение на коефициента или липсващи състави.
Стойност
Не
Няма превес ≥ 4пп — най-вероятният изход не е задължително най-добрият залог.
Анализ
Ferencvarosi TC приемат Plzen в UEFA Europa League. Вероятностите са 52.6% – 25.9% – 21.6% при xG 2.03–1.14 (общо 3.17). Последна среща: Ferencvarosi TC 1–1 Plzen. Ferencvarosi TC без E. Botka, L. Joseph; Plzen без P. Adu, V. Jemelka, J. Paluska. Основният прочит на модела е Ferencvarosi TC · Домакин (1).
Изведени изводи
xG модел: 2.03 – 1.14 (общо 3.17). Офанзивно предимство: Ferencvarosi TC.
Ferencvarosi TC с 18 точки преднина по обща сила на модела (59% срещу 41%).
Последни 5: Ferencvarosi TC 13 т. (4П-1Р-0З) · Plzen 3 т. (1П-0Р-2З).
Голов профил: Ferencvarosi TC 2.10 за / 0.70 срещу · Plzen 1.70 за / 2.30 срещу (общо 3.80).
Последни 5 директни: Ferencvarosi TC 1П · 2Р · Plzen 2П.
Пазарът и основният избор са близо (разлика 0.2пп на 1).
Ключови фактори от модела
Тактически бележки
Единият отбор изглежда ясно по-остър в атака — другият по-скоро ще се свие назад и ще играе на резултат. Ferencvarosi TC би трябвало да държат натиска напред — атаката им изглежда по-остра от защитата на Plzen. В последните 5 директни средно 2 гола — Над 2.5 в 2/5, ГГ в 2/5. Директните срещи клонят към по-стегнат тотал (често Под 2.5).
Точни резултати от Poisson върху същото xG (не се пренормират до 100%). Над/Под горе е смесен пазар+xG модел — Poisson Под/Над е посочен в прочита по пазари. 1X2 е ансамбъл; равенството събира всички равни резултати.
Източник: API-Football. 1X2 е един ансамбъл (след липси и калибрация). Състави: обявени.