FC Lugano да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Зареждане на прогнози…
Зареждане на анализа на мача…

Getafe
Сила 41
19:45 бълг. време

FC Lugano
Сила 60
Вероятности, очаквани голове и прогноза
Натисни отбор или равенство — повторно връща общия изглед
1.40–1.85
xG
56%
ГГ Да
56%
Над 2.5
45%
Под 2.5
Препоръка
Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате.
Моделът не вижда достатъчен превес за ясен избор при тези данни.
Отбори · форма · статистика
ELO предимство
Няма данни
Форма · домакин
Форма · гост
Голов профил (средни)
GET 2.00 вкарани / 1.50 допуснати · FC 2.20 / 0.80
xG в мача
1.40 – 1.85 xG
Контузии / отсъствия
Няма отчетени контузии
Бързи сигнали
Няма налична H2H история за тази двойка.
Няма отчетени контузии
Последният обявен XI на всеки отбор, без потвърдени аутове. Официалният състав обикновено излиза около час преди началото — тогава линиите за точни удари се обновяват.
Getafe4-2-3-1
FC Lugano3-4-2-1
Аналитични оценки от модела по пазари — не гаранция
Оценката е по скала от 10 — сила на модела за този пазар, не вероятност той да се случи.
FC Lugano да спечели
7.5/10
Лек фаворит — мачът не е затворен.
Равен или FC Lugano (X2)
9.5/10
По-защитен вариант от чиста победа.
FC Lugano −1.5
5.5/10
Изисква победа с поне два гола.
FC Lugano да спечели на нула
5.0/10
Getafe все още има шанс да вкара.
1X е най-високата оценка, защото FC Lugano има 54.7% за победа и още 26.7% за равенство — общо 81.4% покритие. Чистата победа е по-слаба при 54.7%. −1.5 и победа на нула падат, защото Poisson дава само 26.5% за +2 гола, а Getafe има 1.40 xG.
Оценките са от 1X2 и Poisson върху същото xG — модел, не гаранция.
Над 2.5 гола
7.5/10
Отворен сценарий.
Под 2.5 гола
6.5/10
Тесен / предпазлив мач.
Двата отбора да вкарат — Да
7.5/10
И двата да намерят мрежата.
Двата отбора да вкарат — Не
6.5/10
Поне един остава без гол.
xG е 1.40–1.85 (общо 3.25). Затова Над 2.5 (56%) стои над Под (45%). ГГ Да (56%) върви с по-отворения сценарий.
Над/Под е смесен пазар + xG. Точните резултати са отделно по-долу.
Над 9.5 общо корнера
8.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 10.5 общо корнера
7.0/10
Близко до очакването (~10.5).
Над 11.5 общо корнера
6.0/10
Над очакването — повече риск.
Под 10.5 общо корнера
7.0/10
Обратната страна на основната линия.
От xG/темпо очакваме около 10.5 корнера (не е линия на букмейкър). Линиите са около това число: Над 9.5 е по-сигурното покритие, Над 11.5 вече иска повече корнери от очакваното. FC Lugano като фаворит би трябвало да държат повече топка от Getafe.
Ориентировъчни оценки от xG/темпо — не потвърдени вероятности за конкретна корнер линия.
Над 2.5 картона
9.0/10
По-сигурната граница под очакването.
Над 3.5 картона
7.5/10
Близко до очакването (~3.7).
Над 4.5 картона
5.5/10
Над очакването — повече риск.
Под 3.5 картона
7.0/10
Обратната страна на основната линия.
Няма данни за съдия в този мач. Линиите са около очакване ~3.7 картона от близостта на 1X2 и xG. Над 2.5 е по-сигурното покритие; Над 4.5 е по-рисковата граница.
Аналитична оценка, не потвърдена статистика по линии картони.
Renato Steffen 0.5+ точен удар
9.5/10
Най-логичният индивидуален точен удар.
Renato Steffen 1.5+ точни удара
7.0/10
Изисква поне два точни удара.
Daniel Dos Santos 0.5+ точен удар
9.5/10
Атакуващ от примерния състав.
Daniel Dos Santos 1.5+ точни удара
7.0/10
Изисква поне два точни удара.
Albian Ajeti 0.5+ точен удар
9.5/10
Атакуващ от примерния състав.
Borja Mayoral 0.5+ точен удар
8.5/10
Атакуващ от примерния състав.
Yanis Cimignani 0.5+ точен удар
8.0/10
Атакуващ от примерния състав.
Anto Grgić 0.5+ точен удар
7.5/10
Атакуващ от примерния състав.
Примерни състави (последен XI, без обявени аутове). От xG (1.40–1.85) очакваме ~10.8 точни удара — най-логични са 0.5+ за Renato Steffen, Daniel Dos Santos, Albian Ajeti. Ако някой не стартира, линията не важи.
Ориентир от xG и позиция в състава, не букмейкърска статистика за точни удари.
Решение на модела
Бърза диагностика преди задълбочен анализ.
Убеденост
32/100
Слаба (32/100) — слаба убеденост. Само ако коефициентът надплаща.
Риск
78/100
Висок риск (78/100, Висок риск) — слаба яснота и/или контузии, разминаване на модели, оскъдни данни, движение на коефициента или липсващи състави.
Стойност
Не
Няма превес ≥ 4пп — най-вероятният изход не е задължително най-добрият залог.
Анализ
Getafe приемат FC Lugano в UEFA Conference League. Вероятностите са 18.7% – 26.7% – 54.7% при xG 1.40–1.85 (общо 3.25). Основният прочит на модела е Моделът не вижда достатъчен превес — по-добре да изчакате..
Изведени изводи
xG модел: 1.40 – 1.85 (общо 3.25). Офанзивно предимство: FC Lugano.
FC Lugano с 19 точки преднина по обща сила на модела (41% срещу 60%).
Последни 5: Getafe 3 т. (1П-0Р-1З) · FC Lugano 11 т. (3П-2Р-0З).
Голов профил: Getafe 2.00 за / 1.50 срещу · FC Lugano 2.20 за / 0.80 срещу (общо 4.20).
Ключови фактори от модела
Тактически бележки
Изравнен двубой — никой не доминира в създаването на положения; очаквай конкурентен мач със среден тотал. xG профилът е близък, но FC Lugano са фаворит по сила/1X2 — те трябва да диктуват повечето от мача.
Точни резултати от Poisson върху същото xG (не се пренормират до 100%). Над/Под горе е смесен пазар+xG модел — Poisson Под/Над е посочен в прочита по пазари. 1X2 е ансамбъл; равенството събира всички равни резултати.
Източник: API-Football. 1X2 е един ансамбъл (след липси и калибрация). Състави: примерни (последен XI).